Šventojoje skendusią mergaitę išgelbėjęs pareigūnas išsaugojo dar dvejų skendusių mergaičių gyvybes

Šventojoje skendusią mergaitę išgelbėjęs pareigūnas išsaugojo dar dvejų skendusių mergaičių gyvybes
AA

Vos prieš 3 savaites Šventosios paplūdimyje gelbėjęs skęstančią moterį su dukra, šiandien Skuodo tvenkinyje Skuodo r. PK Veiklos skyriaus viršininkas Artūras Tiškus iš vandens ištraukė dvi skęstančias mergaites.

Apie 15 val. Skuodo r. PK pareigūnai - veiklos skyriaus viršininkas Artūras Tiškus bei veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Audrius Apulskis būdami neuniformuoti vykdė prevencinę priemonę dėl viešosios tvarkos pažeidimų bei alkoholinių gėrimų vartojimo prie vandens telkinių.

Vaikštinėdami paplūdimyje kiek atokiau nuo kranto, prie visų pamėgto tiltelio, pastebėjo dvi keistai besielgiančias, lyg skęstančias mergaites, kurios tai pakildavo, tai panirdavo po vandeniu.

Supratęs, jog tai nėra tik žaidimas A. Tiškus nedvejodamas nė sekundės su visais rūbais puolė į vandenį gelbėti skęstančiųjų. Laimė, viskas baigėsi gerai ir abi mergaitės sėkmingai ištrauktos į krantą.

Kiek vėliau paaiškėjo, kad viena iš buvusių vyresniųjų mergaičių nušoko nuo tiltelio, o jai iš paskos nušoko ir kita, kuri dar nemokėjo plaukti. Nepasiekdama dugno, nemokanti plaukti mergaitė bandė įsikibti į kiek anksčiau nušokusią draugę, kuri neišlaikydama svorio, vis grimzdo po vandeniu. Džiugu, jog ši istorija pasibaigė laimingai ir abi skendusios mergaitės dabar yra saugios savo namuose.

Vaikams iki 14 metų maudytis ar būti paliktiems prie vandens be suagusio žmogaus priežiūros - draudžiama. 

Ikona, uždaryti