Sutikti Naujuosius Palanga siūlo su įspūdingu fejerverku

Sutikti Naujuosius Palanga siūlo su įspūdingu fejerverku
AA

Metų sandūrą pasitikti prie jūros, dangų nušviečiant įspūdingiems fejerverkams - būtent tokį Naujųjų sutikimą siūlo Palanga.

Naujųjų išvakarėse, gruodžio 31 d., atvykus į Palanga kviečia pirmiausia apsilankyti prie miesto eglės – ne įprastos žaliaskarės, o Eglių eglės, sudarytos iš beveik dviejų šimtų gyvų eglaičių ir nušviestos 12 tūkstančių lempučių.

Po to pasivaikščioti po šventišikai pasidabinusį kurortą, pasigrožėti kalėdiniu spindesiu, o tuomet, pakiliai nusiteikus, pasimėgauti gera muzika, skambančia Kurhauze ar Gintaro muziejuje.

 „Senuosius palydėkite ir 2024-uosius sutikite prie jūros – vidurnaktį ties Palangos tiltu dangų nušvies įspūdingi fejerverkai. Pasigrožėti išties bus kuo – skambant muzikai, naujametinis fejerverkas kurorte truks apie 10 minučių", kviečia organizatoriai.

Šventojoje visus užbursiantis šventinis fejerverkas dangų nušvies Pėsčiųjų aikštėje.

Palangos gyventojai ir svečiai raginami saugiai pasitikti Naujuosius – nesineškite prie jūros savo pirotechnikos priemonių, o mėgaukitės įspūdingu reginiu, kurį visiems palangiškiams ir svečiams dovanoja miestas.

Reklama Ikona, uždaryti