Sugrįžta tradicine tapusi kasmetinė Klaipėdos miesto bendruomenės šventė „Būkime kartu“

Sugrįžta tradicine tapusi kasmetinė Klaipėdos miesto bendruomenės šventė „Būkime kartu“
AA

Rugsėjo 23 d., šeštadienį, 11-14 val. Klaipėdos Sąjūdžio parke (Laukininkų g. 30) įvyks tradicine tapusi kasmetinė Klaipėdos miesto bendruomenės šventė „Būkime kartu“.

Renginio metu vyks nuotaikingas koncertas, kuriame linksmins jaunieji šokėjai, dainininkai, instrumentalistai iš įvairių Klaipėdos m. švietimo įstaigų, savo programą pristatys pagyvenusių žmonių asociacija. Edukaciniai užsiėmimai, karinės estafetės, lauko žaidimai, pažintys su kinologais, ugniagesiais ir daug kitų veiklų.

Renginį organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos karalienės Luizės centru bei jo padaliniu-Atviru jaunimo centru. Savo veiklas renginyje pristatys bei edukacijas surengs ne tik nuolatiniai šio renginio bičiuliai-Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras, Klaipėdos miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyrius, Baltijos jūrų skautai, bet  ir šiais metais prisijungę– Klaipėdos universitetas.  

Visos renginio veiklos nemokamos.