Sugrįžta didžiulio susidomėjimo sulaukęs bagažinių turgus Klaipėdoje

Sugrįžta didžiulio susidomėjimo sulaukęs bagažinių turgus Klaipėdoje
AA

Didžiulio susidomėjimo sulaukęs bagažinių turgus Klaipėdoje sugrįžta šurmuliuoti ir šį šeštadienį, birželio 18 dieną, Klaipėdos "Švyturio Arenos" automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Dubysos g. pusės), nuo 10 val. iki 15 val.

Praėjusį šeštadienį, pirmą kartą veikęs ir beveik 200 prekeivių pritraukęs turgus sulaukė minios norinčiųjų ką nors įsigyti ar tiesiog pavaikštinėti ir pabendrauti su kitais.

bagažinių turgus Klaipėda

Sulaukę galybės prašymų kartoti šį renginį, organizatoriai nusprendė jau šį savaitgalį surengti dar vieną turgų. 

Šį kartą tikimasi sulaukti dar daugiau dalyvių ir lankytojų, nes žinia apie šį turgų pasklido labai plačiai.

Tokio didelio susidomėjomo nesitikėjo nei patys prekiautojai, nei užsukę lankytojai.

bagažinių turgus klaipėda

Nuo 10 val. minia tiesiog užplūdo bagažinių turgų ir jau buvo matyti, kaip vienas ir kitas nešasi įsigytus pirkinius. Kainos svyravo nuo 50 ct iki kelių šimtų Eurų, o kai kurie savo daiktus tiesiog dovanojo.

Dauguma prekiautojų tokiame turguje dalyvavo pirmą kartą. Visi sakė, kad nori atlaisvinti namie vietos, atsikratyti nereikalingais sukauptais daiktais.

Kai kurie atvyko iš Mažeikių, Plungės, Šilutės ar net Šiaulių.

klaipėdos bagažinių turgus

"Visi labai džiaugėsi tokiu renginiu ir teigė, kad Klaipėdos miestui seniai reikėjo tokio miesto bagažinių turgaus. Visuose didžiuosiuose miestose tokie vyksta, o Klaipėdoje ne. Dauguma tokį renginį vertino labai teigiamai, nes galima įsigyti vertingų daiktų už žemas kainas, ir tikisi, kad šis bagažinių turgus vyks dažniau", - teigė organizatorius.

bagažinių turgus klaipėda

Kaip teigia organizatorius, šis turgus pranoko daugumos prekiautojų lūkesčius. Daug kas atvyko net nesitikėdami kažką parduoti, norėjo tik „pasižmonėti“, pabendrauti ir smagiai praleisti laiką, o namo išvyko išsipardavę daiktus. 

Savo žaislais, prižiūrimi suaugusiųjų, savarankiškai prekiavo ir vaikai.

Tai buvo savotiška pramoga visiems. 

Daugiau informacijos ir registracija prekiavimui - čia.