Spalio 9-10 dienomis klaipėdiečius ir miesto svečius kvies tradicinė mugė „Rudenojai“

Spalio 9-10 dienomis klaipėdiečius ir miesto svečius kvies tradicinė mugė „Rudenojai“
AA

Spalio 9-10 d. visi klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami į jau tradicine tapusią mugę „Rudenojai“. Čia sugūžės bene 100 prekybininkų iš visos Lietuvos, bei kaimyninių šalių. O gerą nuotaiką kurs muzikantai iš Vėžaičių ,,Razbaininkų šaika“. Bet Naujasis turgus bus ne vienintelis kuriame šurmuliuos prekybininkai, spalio 10d. Senajame turguje jūsų taip pat lauks derliaus mugė.

Įveikus pagrindinius rudens darbus, spalis – puikus metas atsikvėpti ir mėgautis rudens gėrybėmis bei derliumi. Naujojo turgaus mugėje galėsite rasti ūkininkų produktų, tautodailininkų ir amatininkų gaminių, kulinarinio bei tautinio paveldo maisto produktų, dizainerių ir kūrėjų darbų visai šeimai, o moterys ras įvairių papuošalų ne tik sau, bet ir savo mylimiems. Mugėje savo prekystalius įkurs ne tik bitininkai, bet ir keletas Lietuvos žolininkų – Giedrė Bružienė, Jadvyga Balvočiūtė bei kiti, kurie atveš įvairių žolelių mišinių, antpilų ir kitų net paslaptingų gėrybių sveikatai bei imunitetui stiprinti. 

Sodininkams, daržininkams, ūkininkams ir kitiems prijaučiantiems mugėje bus apstu įvairiausių augalų -vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių ir netgi egzotinių augalų. Ar žinojote, kad persimonai gali augti Lietuvoje? Marius, parduodantis persimonų ir kitus įspūdingus medžius sako, kad gali, o jūs galite tuo įsitikinti. Neturintys kur sodinti augalus, taip pat ras egzotikos – Kaukazo saldumynų, Portugalijos, Ispanijos ir kitų šiltų šalių, primenančių dar neseniai pasibaigusią vasarą, produktų bei klaipėdiečių jau pamėgtos latviškos duonos. 

O Senajame turguje lauka šviežia rūkyta mėsa, gausa prieskonių ir pagardų, medaus ir jo produktų, sezamo, saulėgrąžų, žemės riešutų chalvos, daržovių traškučių, rankų darbo karamelinių saldainių. Mėgstantys pasipuošti ten ras papuošalų ir madingų rūbų.

Kadangi mugė vyksta atviroje erdvėje, laikantis nustaytų higienos normų, apsipirkti yra saugu. Drąsiai naudokitės mugės teritorijoje ir pas prekybininkus esančiu dezinfekciniu skysčiu, bei dėl savo ir kitų saugumo, dėvėkite kaukes. 

Mugė Naujajame turguje vyks: spalio 9 d. nuo 9:00 iki 17:00 val., o 10 d. nuo 8:00 iki 16:00 val.

Mugė Senajame turguje vyks:  spalio 10 d. nuo 8.00 iki 15:00 val.

Ikona, uždaryti