Socialinis švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“ atvyksta į Klaipėdą

Socialinis švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“ atvyksta į Klaipėdą
AA

Klaipėdoje vyks socialinis švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“. Jo metu bus teikiamas penkių nemokamų paskaitų ciklas norintiems įsigyti ar tik įsigijusiems augintinius.

„Atsakingo šeimininko akademijos“ (AŠA) paskaitose patyrę šunų augintojai, dresuotojai, veterinarijos bei gyvūnų priežiūros specialistai kalba apie šunų mitybą, priežiūrą, ugdymą, taisykles bei įstatymus, susijusius su gyvūnų gerove. Išklausę visas 5 paskaitas gauna atsakingo šeimininko pažymėjimus, visa tai yra nemokamai.

Projekto komanda džiaugiasi  didėjančia aprėptimi ir projekto partneriais – Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos, dresūros mokyklų atstovais, kinologijos savanoriais, kurie skaito paskaitas ir perduoda savo žinias bei patirtį planuojantiems įsigyti arba jau turintiems augintinius.

Pirmosiose paskaitose būtinai kalbama apie šuns pasirinkimą: ką reikia žinoti prieš įsigyjant šunį, kaip išsirinkti tinkamiausią, kas svarbu renkantis veislinį arba neveislinį augintinį, kur įsigyti šunį, kaip paruošti namus ir kas svarbiausia pirmosiomis dienomis?

Klaipėdoje vyksiančių paskaitų programa:

Vasario 18 d. ŠUNS PASIRINKIMAS
Vasario 25 d. ŠUNS PRIEŽIŪRA
Kovo 3 d. ŠUNS MITYBA
Kovo 17 d. ŠUNS SOCIALIZACIJA
Kovo 24 d. ĮSTATYMAI IR TAISYKLĖS

Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/fEMdtbJ9W3w43S6PA

 
Ikona, uždaryti