Šį šeštadienį vyks penkioliktas „Miesto Bagažinių Turgus“

Šį šeštadienį vyks penkioliktas „Miesto Bagažinių Turgus“
AA

Šį šeštadienį Klaipėdoje, vėl šurmuliuos didžiulis „Miesto Bagažinių Turgus“.

Nuo pat ankstyvo ryto, Švyturio Arenos automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Baltijos pr. pusės), lankytojus pasitiks gausybę prekiautojų, norinčių parduoti savo nebenaudojamus daiktus.

bagažinių turgus

Organizatoriai džiaugiasi, kad šis turgelis susilaukia ne vien vietinių klaipėdiečių dėmesio. Apie 40% dalyvių visada atvyksta iš gretimų miestų – Gargždai, Kretinga, Plungė, Palanga, bet yra nemažai atvykstančių ir iš tolimesnių – Mažeikiai, Tauragė, Šiauliai, Panevėžys, Kaunas, Vilnius ir net Liepojos.

„Mes daug investuojame į reklamą, kad apie mūsų bagažinių turgelį sužinotų ne tik vietiniai, bet ir žmonės iš tolimesnių Lietuvos vietų. Juk prikaupę nenaudojamų daiktų turi visi, o čia puiki proga juos parduoti ir gal net pasidengti kelionės išlaidas, bei likti pailsėti pačioje Klaipėdoje. Mums, kaip organizatoriams, rūpi ne tik, kad dalyviai ar lankytojai atvyktų pirkti ar parduoti, mes stengiamės sukurti tokią atmosferą, kad visiems čia būtų geras ir smagus laiko praleidimas. Neužilgo lankytojams, turgelio metu,  pasiūlysime ir tam tikrų edukacinių užsiėmimų.“ – pasakojo organizatoriai.


 

Šiuo bagažinių turgumi labiausiai džiaugiasi sendaikčių mėgėjai ar dekoravimu užsiimantys žmonės. Sendaikčių pardavėjai atvyksta iš visos Lietuvos, o kai kurie važinėjasi ir prekiauja po visą Europą. Pasirinkimas čia tikrai didžiulis ir norintys pasipuošti savo namus, sodybas ar darbo kabinetą, tikrai turėtų suklusti. Turgelyje galima rasto tokių daiktų, kurių kai kurie lankytojai, net nėra matę per visą savo gyvenimą.

Didžiąją dalį šio bagažinių turgelio užima įvairios šeimos, kurios nori atlaisvinti namuose vietos ir perleisti savo asmeninius daiktus kitiems žmonėms. Labai gausu prekiaujančių nebenešiojamais rūbais, avalyne ir namų ūkio daiktais, na o šeimoms auginančioms vaikus čia tikras rojus. Bene pačios populiariausios prekės tai įvairūs vaikiški rūbai, avalynė ir žinoma žaislai. Patys vaikai, prižiūrimi suaugusiųjų, prekiauja savo nenaudojamais žaislais, knygomis ir kita atributika. „Mūsų bagažinių turgelio vienas iš tikslų, kad paprasti miesto gyventojai, galėtų išparduoti savo asmeninius daiktus, kurių jiems nebereikia. Per savo gyvenimą jų prikaupiame tikrai labai daug, tai labai gera proga juos perleisti tiems, kam jie labiau reikalingi., bei prisidėti prie tvarumo Na, o kad vaikai patys prekiauja savo daiktais, tai labai sveikintina, nes tai jiems labai gera edukacija. - teigė organizatoriai


 

Norintiems prekiauti šiame bagažinių turgelyje būtina išankstinė registracija, dalyvio mokestis – 12 Eur. “Mes turime ribotą vietų skaičių, į aikštelę galime sutalpinti apie 300 vietų. Nors kiekvienam turgeliui skiriame 2 savaites laiko registracijai, visos vietos jau užsipildo per 3-5 dienas, ir visada norinčių prekiauti būna gerokai daugiau. Pačia pirmą dieną dažniausiai užregistruojame apie 200 vietų.“ – dalinosi informacija organizatoriai.

Miesto Bagažinių Turgus šiai metais dar vyks viso 7 kartus.

bagažinių turgus

Daugiau informacijos - https://bit.ly/3qS1hPZ