Šį šeštadienį, prie Švyturio arenos, septintą kartą šiais metais vyks „Miesto Bagažinių Turgus“

Šį šeštadienį, prie Švyturio arenos, septintą kartą šiais metais vyks „Miesto Bagažinių Turgus“
AA

Miesto bagažinių turgus Klaipėdoje startavo praėjusių metų birželio mėnesį ir iki šiol iš viso vyko 15 kartų. Nuo pat pirmos šio renginio dienos, dalyvių ir lankytojų susidomėjimas vis neslūgsta. Renginio organizatoriai jau sykį praplėtė turgelio zoną, kad pavyktų sutalpinti visus norinčius parduoti savo nenaudojamus daiktus. Šiuo metu „Miesto Bagažinių Turgus“ talpina apie 300 vietų. „Dažnas lankytojas nustemba, kai pirma kartą užsuka į šį bagažinių turgų. Jie tiesiog nesitikėjo tokio dydžio renginio. Jau vieną kartą praplėtėme aikštelės ribas, bet norinčių parduoti savo nebenaudojamus daiktus, yra kur kas daugiau nei manėme Ateityje planuojame prijungti dar vieną gretimą aikštelę su naujų 100 vietų. Toje aikštelėje numatę visą zoną skirti tam tikrų dalyvių segmentui, bet kada tai įvyks, ir kuo ten bus galima prekiauti, papasakosime netolimoje ateityje. – ateities planais dalijosi renginio organizatoriai.

Dalyviai labai patenkinti, kad šiame turgelyje gali parduoti arba padovanoti savo asmeninius nenaudojamus daiktus.

„Labai džiaugiuosi, kad šis bagažinių turgelis vyksta pačiame Klaipėdos mieste, nes seniau tekdavo važiuoti į atokesnius, tokio pobūdžio turgelius. Dalyvaujame ne pirmą kartą, nes gyvename nuosavame name ir daiktų turime tikrai nemažai.“ – savo pastebėjimais dalijosi dalyvė Elzė.

turgelis klaipėda

„Prekiauju vien sendaikčiais ir kitais kolekciniais dalykais. Pusę metų praleidžiu užsienyje. Dirbu ten ir laisvalaikiu renku, supirkinėju įvairius daiktus. Grįžęs į Lietuvą juos parduodu. Čia labiau ne pragyvenimo šaltinis, bet hobis. Dalyvauju čia pirmą kartą, bet tikrai ne paskutinį.“ – savo įspūdžiais dalijosi prekiautojas Alvydas.

„Susikrovėme visus nereikalingus daiktus ir nusprendėme sudalyvauti šiame turgelyje. Čia gal labiau buvo mūsų mažosios iniciatyva, nes nori parduoti savo nenaudojamus žaislus, o už uždirbtus pinigėlius įsigyti naują kalbančia lėlę. Tikrai nenusivylėme šiuo sprendimu, nes turgelis dar net neįpusėjo, o mes jau nebeturime pusės daiktų.“ – pasakojo mama Jurgita.

bagažinių turgelis

Organizatoriai atviravo, kad turgelio dydis nėra jų pagrindinis prioritetas - „Mums svarbu, kad visi čia atvykę smagiai ir turiningai praleistų laiką. Tai savotiška socializacija, bendraminčių paieška, edukacija. Kad visa tai įvyktų, įdedame tikrai nemažai pastangų, bet visa tai atperka visų gera emocija. Labai džiaugiamės, jei gauname kažkokių atsiliepimų apie mūsų organizuojamą turgelį. Stengiamės su visais pabendrauti, įsiklausyti į jų pastabas, norus ir pageidavimus. Kas kartą pasiūlome įvairių naujų dalykų, bei stengiamės gerinti visą infrastruktūrą“.

Norintiems prekiauti šiame turgelyje būtina išankstinė registracija. Dalyvio mokestis už vietą – 12 Eur.  Lankytojai įleidžiami nuo 10 val. iki 15 val.. Turgelis vyksta „Švyturio arena“ automobilių stovėjimo aikštelėje, iš Baltijos pr. pusės. Dalyviai į aikštelę įleidžiami nuo 7 val..

Daugiau informacijos apie renginį - https://fb.me/e/1c56tb1RE