Šį šeštadienį Klaipėdoje vyks dvyliktas „Miesto Bagažinių Turgus“

Šį šeštadienį Klaipėdoje vyks dvyliktas „Miesto Bagažinių Turgus“
AA

Populiarumo nestokojantis Klaipėdos „Miesto Bagažinių Turgus“ šį šeštadienį bus ir vėl pilnutėlis – užimta apie 300 vietų.

Gegužės 27 d., jau dvyliktą kartą visus norinčius pirkti, parduoti ar atiduoti kvies atvykti į Švyturio Arenos automobilių stovėjimo aikštelę (iš Baltijos pr. pusės).

bagažinių turgus klaipėda

Čia nuo ryto pradės šurmuliuoti minios žmonių, norinčių parduoti savo nenaudojamus daiktus, arba tokių įsigyti.

Susimokėję 12 Eur dalyvio mokestį, turgelyje žmonės gali prekiauti savo nenaudojamais daiktais, rūbais, avalyne. Tai puiki proga atlaisvinti namuose vietos, smagiai praleisti laiką, bei kartu prisidėti prie tvarumo.

Turgelyje nuolat daugėja prekiaujančių sendaikčiais, kolekciniais dalykais, vintažu, numizmatika ir t.t. Kartais čia galima pasijusti tarsi įdomių ir retų daiktų muziejuje.

„Stengiamės atskirti ir surinkti į vieną vietą prekiaujančius sendaikčiais ir prekiaujančius savo asmeniniais nenaudojamais daiktais, rūbais. Toks pasiskirstymas patinka ir patiems dalyviams ir lankytojams. – teigė organizatoriai.

„Renku ir prekiauju sendaikčiais, važinėju po visą Europą. Tai tarsi ir darbas ir hobis. Visada smagu atvežti kažką įdomaus ir reto, o kartu sutikti ir bendraminčių. Labai gerai, kad toks turgelis vyksta čia pajūryje, pačioje Klaipėdoje", – dalinosi savo patirtimi prekiautojas Alvydas.

bagažinių turgelis klaipėda

„Man labai patinka, kad toks renginys vyksta beveik pačiame Klaipėdos miesto centre. Esu ne vietinė, iš rajono, bet nepraleidžiu nė vieno šio turgelio ir kiekvieną kartą praleidžiu čia apie 3 valandas. Turgus didelis ir reikia laiko norint viską apžiūrėti', – pasakojo lankytoja Vaida.

„Pamatėme reklamą Facebook‘e, užsiregistravome ir su visa šeima atvykome iš Raseinių. Aš prekiauju savo rūbais ir avalyne, vyras savo nereikalingais daiktais iš garažo, o vaikai savo nenaudojamais žaislais. Seniai norėjome prie jūros, tai apsistojome čia visam savaitgaliui',– pasakojo dalyvė Aneta.

Daugiau informacijos apie turgelį rasite čia