Šį sekmadienį į Klaipėdą atplauks pirmasis „Baltic Regatta 2021“ burlaivis – „Atyla“

Šį sekmadienį į Klaipėdą atplauks pirmasis „Baltic Regatta 2021“ burlaivis – „Atyla“
AA

Šį sekmadienį, birželio 27 dieną, Klaipėdą pasieks pirmasis naujosios regatos „Baltic Regatta 2021“ burlaivis – „Atyla“ (Ispanija). Jau porą savaičių jūra plaukiantis laivas Klaipėdoje neužsibus – liepos 1-ąją jis pajudės link Talino, iš kurio dar kartą čia sugrįš Jūros šventės dienomis. Aktyvius mokymus vykdantis ir jūrinę kultūrą propaguojantis burlaivis kviečia leistis į neeilinę kelionę.

 

Sugrįžtantys burlaiviai Klaipėdos miestą pasveikins Jūros šventės metu – liepos 23-25 dienomis. Naują regatą sudarys trys Baltijos šalių uostai – Talinas – Klaipėda – Ščecinas. Liepos 18-ąją, startavę Taline burlaiviai į Klaipėdą atplauks Jūros šventės dienomis ir renginiui suteiks ne tik jūrinės dvasios, bet ir daugiau šurmulio, įdomių susitikimų.

Aktyvus poilsis burlaivyje

Unikalios išvaizdos burlaivis „Atyla“ (škuna) priskiriamas B kategorijai. Laivas pastatytas 1984 m., ilgis – 31 metras, aukštis – 26,50 metro. Visas laivo veiklas kuruoja „Atyla Ship Foundation“ - labdaros organizacija, skirta skatinti įvairius gyvenimo įgūdžius ir informuoti apie jų svarbą. Pasiekęs Klaipėdą laivas švartuosis Danės upėje.

„Nuotykis laive yra įdomus, tačiau taip pat sunkus ir kupinas iššūkių. Nuostabi laivo „Atyla“ įgula ne tik svetingai sutinka kiekvieną pasiilgusį azarto, bet ir moko, edukuoja, dalinasi sukaupta patirtimi – tiesiog svetingai priima į savo šeimą. Plaukimas burlaiviu, tai naujoji prabanga - kuriam laikui atsiriboti nuo šiuolaikinių technologijų, socialinių tinklų ir bent trumpam tapti tik jūros dalimi. Saulėlydžiai ir saulėtekiai atviroje jūroje, gamta, anglų kalbos tobulinimas, skanus maistas, naujos pažintys ir nauji atradimai – toks gali būti jūsų gražiausias šios vasaros nuotykis“, - sako „Baltic Regatta 2021“ koordinatorė Violeta Ulevičienė.

Laivo įgula kviečia visus palikti komforto zoną ir pasirengti tikriems iššūkiams ir gyvenimo įgūdžių tobulinimui, kokių kaip – tarpkultūrinė komunikacija, emocinis intelektas, kritinis mąstymas, komandinis darbas, vadovavimas, atsakomybė, drąsa, atsparumas. „Atyla“ ir jos įgula yra parengti taip, kad kiekvienas naujokas sklandžiai galėtų dalyvauti visose laive vykstančiose veiklose, tarp kurių ir tikri buriavimo iššūkiai, navigacijos pradmenys, tvarkos palaikymas laive ir kita.

Išplaukimas - BIRŽELIO 29 D. Laivas iš Klaipėdos pajuda link Talino uosto.

Finišas - LIEPOS 7 D. Talinas.

Visa detali informacija apie kelionę, maršrutą, kainą - https://www.atyla.org/

Reklama Ikona, uždaryti