Šeštadienį, netoli Klaipėdos – įspūdingas gimtadienis: kviečiami ir laukiami visi

Šeštadienį, netoli Klaipėdos – įspūdingas gimtadienis: kviečiami ir laukiami visi
AA

Prieš vienuoliką metų, visai šalia Klaipėdos – Radailiuose, duris atvėrė pirmasis ir didžiausias Baltijos šalyse „Dinozaurų parkas“, kuris šį šeštadienį, birželio 22 dieną kviečia visus atvykti į įspūdingiausią metų šventę ir drauge paminėti parko 11-ąjį gimtadienį.

Šventinis vakarėlis čia tęsis visą dieną. Bus gausu muzikos, įspūdžių, pramogų, o taip pat ir dovanų. Viena jų – ypatingai žema įėjimo kaina. Šeštadienį, visi perkantys bilietą „Dino parko“ kasoje, į parką įeis vos tik už €10 asmeniui!

dino parkas

Vakarėlio programa primena vaikų svajonių gimtadienį. Į tokią šventę paprastai patekti nepavyktų, todėl pasinaudoti proga ir sudalyvauti šiame renginyje tikrai verta.

Puikią nuotaiką parke jau nuo 11 val. ryto kurs ir savo muzikos garsais į gimtadieninį siautulį įsuks asmeninis vakarėlio didžėjus - DJ Reksas.

Šventėje bus ir ypatingų svečių. Išskirtinai atvyks „Saidos šokių namų“ kolektyvas, kuris atveš gimtadienio sveikinimus ir padovanos net keletą savo pasirodymų.

Nuo 15 val. gimtadienis įgaus pagreitį ir vakarėlio dalyvius pakvies pašėlti spalvotųjų putų šou, su vandens mūšio prieskoniu.

Fantastiškos linksmybės tuo nesibaigs. Gimtadienio programoje bus gausu žaidimų ir konkursų. Įspūdinga šventė tęsis iki pat 19 val. vakaro.

dino parkas

„Sukursime tikrą gimtadienio siautulį, kuriame laukiami visi! Ši diena parke bus ypatinga ir kitokia. Visai nesvarbu, ar jau esate buvę mūsų parke, ar tai bus pirmasis kartas  - šeštadienį „Dino parkas“ aidės nuo linksmybių ir džiaugsmo. Atvykite ir patirkite tai patys”, - pasakoja Dino parko vadovė Rima Andriškevičiūtė.

Šventės organizatoriai taip pat informuoja, kad  šeštadienį įėjimo bilietas leis dalyvauti ne tik gimtadienio šventės programoje, bet ir linksmintis visose parko teritorijoje esančiose pramogose, tokiose kaip „Cosmo“ veidrodžių labirintas, 5D kino teatras, turbo mašinėlės suktukai 360°, karuselė spineris, traukinukas, vandens dviračiai, batutai ir dar daug visko tiek kartų, kiek tik širdis geidžia!

dino parkas

O tobulą dieną užbaigti pakvies 50 iš priešistorės sugrįžusių, įspūdingų, realaus dydžio dinozaurų.

dino parkas

GIMTADIENIO ŠVENTĖS PROGRAMA

Nuo 11 valandos DJ Reksas rūpinsis nuotaikinga muzika, žaidimais ir gera nuotaika! 

12 val. Saidos šokio namų šokėjų grupių pasirodymai 

13 val. Wushu-kungfu pasirodymas

14 val.  Auksinio gimtadienio bilieto ieškynės

15 val. Spalvotųjų putų šou su vandens mūšio prieskoniu 
16 val. Wushu-kungfu pasirodymas

16.30 val. Svogūnų valgymo čempionatas pogrupiuose - vaikams ir suaugusiems  
17 val. Šauniausio (s)  senelio (ės) rinkimai 

Iki pat 19 val. su DJ komanda linksminsimės šokant, klausant muzikos ir žaidžiant įvairiausius žaidimus! O gal tau nusišypsos laimė laimėti auksinį bilietą!

dino parkas

Visi bilietai į „Dino parką” po 10€*

*Nuolaida galioja tik birželio 22 d. bilietams į „Dino parką” perkant „Dino parko” kasoje.

 

Daugiau informacijos - https://dino.lt/

Parkas įsikūręs adresu: Pušyno g. 9, Radailiai. Klaipėdos raj.


Užsakomasis turinys