Šeštadienį Klaipėdoje šurmuliuos didžiulis „Miesto bagažinių turgus“

Šeštadienį Klaipėdoje šurmuliuos didžiulis „Miesto bagažinių turgus“
AA

Šį šeštadienį, birželio 11 d., nuo 10 val. ryto Klaipėdoje esančios „Švyturio Arenos“ automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Dubysos g. pusės) vyks „Miesto bagažinių turgus“.

Beveik 200 privačių žmonių, iš nuosavų automobilių bagažinių, prekiaus įvairiais savo daiktais – rūbais, avalyne, žaislais, namų apyvokos daiktais, interjero detalėmis, sporto ir laisvalaikio prekėmis, sodo ir daržo reikmenimis, vinilinėmis plokštelėmis, knygomis ir kitais panašaus pobūdžio daiktais.

Ypač turėtų suklusti moteriškosios lyties atstovės, nes dauguma prekiaus suaugusių ir vaikų rūbais bei avalyne, o mamos ras vaikams skirtų prekių.

bagažinių turgus klaipėda

„Mūsų žiniomis, tai turėtų būti vienas didžiausių Klaipėdos miesto bagažinių turgus, per pastaruosius penkerius metus, ar gal net dešimtmetį. Seniau yra įvykę mažesnės apimties, tam tikro gyvenamojo rajono vietovėse, bet pačiame miesto centre ir tokios apimties dar nebuvo vykę.“ - teigė organizatoriai.

bagažinių turgus klaipėda

Pirkėjams / svečiams įėjimas į turgų nemokamas.

„Tai puiki proga Klaipėdos miesto gyventojams sukauptus nebereikalingus daiktus prikelti naujam gyvenimui. Tokiame bagažinių turguje žmonės gali ne tik parduoti ar įsigyti vertingų daiktų už žemą kainą, bet juos keistis tarpusavyje ar tiesiog padovanoti. Taip pat, dalyvavimas „Miesto bagažinių turguje“ skatina neišlaidauti naujiems ir brangiems pirkiniams, bei prisidėti prie tvarumo“, - teigia organizatoriai.