Šeštadienį Klaipėdoje paskutinį kartą po atviru dangumi vyks „Miesto bagažinių turgus“

Šeštadienį Klaipėdoje paskutinį kartą po atviru dangumi vyks „Miesto bagažinių turgus“
AA

Neįtikėtino populiarumo sulaukęs Klaipėdos „Miesto bagažinių turgus“, šį šeštadienį, spalio 8 dieną, Švyturio Arenos automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Baltijos pr. pusės) po atviru dangumi vyks jau paskutinį kartą, šiais metais. 

bagažinių turgus klaipėda

„Kai startavome, net negalvojome, kad šis turgelis taps toks populiarus. Pirmąjame turgelyje dalyviai buvo užėmę apie 120 vietų, o praėjusį kartą sulaukėme dalyvių, kurie užėmė 240 vietų! Vos per keletą kartų išaugome dvigubai. Tai tik parodo, kad tokio renginio Klaipėdai labai reikėjo.“ – džiaugiasi organizatoriai.

Susimokėję 10 Eur už vietą prekybai, gyventojai gali prekiauti, keistis ar net dovanoti savo asmeniniais daiktais ir taip jiems suteikti naują gyvenimą.

Dauguma prekiauja rūbais, avalyne, vaikų žaislais, knygomis, bižuterija, sportui ir laisvalaikiui skirtais daiktais. Nuolat didėja dalyvių prekiaujančių įvairiais sendaikčiais. Jie labai džiaugiasi, kad vyksta toks turgelis, nes daugumai tai yra tiesiog hobis – rinkti, kolekcionuoti įvairius, retus, bet niekam nereikalingus daiktus ir po to juos tiesiog parduoti ar iškeisti.

 

Dauguma kalbintų prekiautojų, tokiame turgelyje dalyvavo pirmą kartą. Visi džiaugėsi, kad toks turgelis vyksta pačiame Klaipėdos centre.

„Nusprendėme pasinaudoti proga ir parduoti nenaudojamus vaiko žaislus. Nesitikėjome, kad taip gerai seksis, surinkome apie 250 Eur. – pasakojo Aurimo tėtis Arvydas.

„Niekada anksčiau nedalyvavome tokiame renginyje, tai mums pirmas kartas. Likome labai patenkinti, ir ne vien dėl to, kad beveik išpradavėme viską ką turėjome, bet ir todėl, kad labai smagiai praleidome laiką.“ – gerų atsiliepimų negailėjo Tomas ir Aušra.

„Čia iš ties gausus pasirinkimas, niekada nepraleidžiu šio turgelio.“ – teigė lankytoja Vida.

Nepraleiskite progos, šį šeštadienį, sudalyvauti Miesto Bagažinių Turguje. Kaip teigia organizatoriai, prastėjant oro sąlygoms, tai bus paskutinis turgelis šiais metais, po atviru dangumi.

bagažinių turgus

Daugiau informacijos apie turgelį ir registracija - čia.


 

Ikona, uždaryti