Savaitgalį pramogauti ir skanauti stintų kvies „Babilono sodai“

Savaitgalį pramogauti ir skanauti stintų kvies „Babilono sodai“
AA

Šalia Klaipėdos įsikūręs ir neabejotinai unikaliausias Lietuvos parkas - „Babilono sodai“ šventinę nuotaiką skleidžia jau nuo pirmosios čia vykstančio šviesų festivalio dienos, o šį savaitgalį, pramogautojų lauks dar viena naujovė – restorane bus kepamos šviežutėlės stintos!

stintos

„Parkas nuolat pristato įvairias naujienas, tobulėja ir stengiasi dėl čia atvykstančių pramogautojų. Magiškasis šviesų festivalis, kuris vyksta iki vasario 25 dienos, tapo tikru hitu!

babilono sodai

Lankytojai taip pat pamėgo neseniai duris atvėrusį restoraną, pro kurio langus matosi Eifelio bokšto miniatiūra.

babilono sodai

Vedami puikios parko sėkmės, papildomai nusprendėme padaryti tai, ko iki šiol dar nebuvo – restorano šefų paprašyti sukurti stintų šventę ir pas mus. Iki šiol, norintys paskanauti autentiškų stintų turėjo vykti į Palangą, o šį savaitgalį jas ragauti
kviesime ir mes!”, - pasakoja Babilono sodų vadovė Aurelija Klimašauskaitė.

Parko vadovė įsitikinusi, kad tai bus idealus sprendimas norintiems pajusti stintų šventės malonumą be perteklinio šurmulio ir varginančios žmonių minios.

Pramogautojų lauks skanutėlės, parko restoranėlio šefų šviežiai paruoštos stintos, o šiuo metu šviečiantis festivalis „Atgyjantys pasaulio stebuklai“ atvykusius perkels į džiaugsmo ir neišdildomų emocijų pasaulį. Šviesų projkecijų dėka, žymiausių pasaulio architektūros statinių miniatiūros transformuojasi ir nukelia lankytojus į šventinį ir džiaugsmo kupiną pasaulį. Tai bus tobula pramoga visai šeimai.

babilono sodai

babilono sodai

Atvykti į „Babilono sodus“ bus tikrai verta. Ši išvyka iš namų nustebins savo patogumu. Pramogų parkas įsikūręs šalia kelio Klaipėda – Palanga, nuo uostamiesčio jis pasiekiamas vos per 20 min. automobiliu, o palangiškiai važiuos tik 10 min.!

Pats pramogų parkas tobulai pritaikytas šeimoms bei yra draugiškas gyvūnams. Čia lankytojai pramogauja atsipalaidavę, po parką vaikščioja nesibaimindami, kad kažkam maišo jų draugiškas keturkojis ar vos nusukus akis nuo mažylio, tenka nerimastingai ieškoti besislepiančios atžalėlės nepažįstamų žmonių minioje.

babilono sodai

Šiuo metu vykstantis ir slapčiausias svajones žadinantis šviesų festivalis „Atgyjantys pasaulio stebuklai“ paliks neišdildomą įspūdį. Čia šviesos projekcijos magiškai žaidžia su realybe, kai per sekundę griūva sienos, rūsčius skulptūrų veidus keičia linksmi personažai, Big Benas primena šiuolaikinėje diskotekoje besilinksminantį šokėją, o Tadžmahalas sušvinta tokiomis spalvomis, kad vieną akimirką jautiesi lyg kosmose tarp skriejančių planetų, o kitą – prisimeni vaikystės pasaką apie nuostabų miške stovintį saldainių ir meduolių namelį, prie kurio taip ir norisi prieiti ir paragauti.

babilono sodai

babilono sodai

„Babilono sodai“ kviečia pramogauti ir skanauti stintų!

 

„Babilono sodus“ rasite adresu: Apžvalgos gatvė 2, Letūkų k., Klaipėdos r.

Pailgėjus vakarams, parkas dirba  nuo 18:00 iki 21:30 val.

Bilietus įsigyti galite čia.

Daugiau informacijos: https://babilonosodai.lt, telefono numeris +370 650 33223.


Užsakomasis turinys