Rugsėjo 30 dieną į „Švyturio areną“ grįžta mados ir grožio mugė „Design for Life”. Rudens spalvomis, kvapais ir nuotaikomis įkvėpti prekių ženklai pristatys naujausias kolekcijas

Rugsėjo 30 dieną į „Švyturio areną“ grįžta mados ir grožio mugė „Design for Life”. Rudens spalvomis, kvapais ir nuotaikomis įkvėpti prekių ženklai pristatys naujausias kolekcijas
AA

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

mugė klaipėda

Anot jo, mugės „Design for life“ kas kartą suburia išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovus. Šeštadienį (rugsėjo 30 d.) vyksianti mugė Klaipėdoje – ne išimtis. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų.

mugė klaipėda

Savo asortimentą siūlys ir gausus būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams kurti.

mugė klaipėda

Tuo tarpu mados ir grožio mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

mugė klaipėd

„Lietuvių kūrėjai savo asortimentą dažniausiai pristato internete – tinklalapiuose arba socialinėje erdvėje. Ne kiekvienas iš jų turi fizines parduotuves, tad mugės sukuria išskirtinę galimybę ne tik gyvai susipažinti su populiarių prekių ženklų kūrėjais, išgirsti jų patarimų stiliaus klausimais, bet ir vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, atrasti naujus, dar nebandytus aprangos ar aksesuarų derinius,“ – teigia A. Kazlauskas.

mugė klaipėda

Mados ir grožio mugė „Design for life“ Klaipėdoje lankytojų lauks rugsėjo 30 dieną, „Švyturio“ arenoje, nuo 10 iki 17 valandos.

Įėjimas į mugę – nemokamas.

Sekite naujienas čia.

Reklama Ikona, uždaryti