Šiandien Klaipėdoje keps 230 šventinių picų

Šiandien Klaipėdoje keps 230 šventinių picų
AA

Vos prieš šešis mėnesius Klaipėdoje, Šilutės plente duris atvėrusi „Foxy Pizza“, picerijos gyvavimo pusmečio proga, šiandien, rugpjūčio 23 dieną, nuo 11 val. klaipėdiečius kviečia švęsti ir net 230 picų keps už simbolinę 2.3 Eur kainą.

Foxy Pizza Klaipėda picerija

„Per pastarąjį pusmetį nuo picerijos atidarymo spėjome susidraugauti su savo klientais ir norime padėkoti klaipėdiečiams už tokį šiltą ir nuoširdų naujo verslo priėmimą. Picerija duris atvėrė karantininiu laikotarpiu, taip pat dėl pandeminės situacijos negalėjome surengti atidarymo šventės, todėl norime visus pakviesti švęsti dabar!”, - teigė „Foxy Pizza“ įkūrėjas, verslininkas Tomaš Petiul.

Tomas Petiul foxy pizza klaipėda

Verslus kūręs tiek Vilniuje, tiek už Lietuvos ribų Tomaš Petiul neslepia buvęs maloniai nustebintas klaipėdiečių  palaikymu: „Dėkojame jiems, kad užsuko ir ne kartą pas mus sugrįžo, už aktyvų įsitraukimą į mūsų soc. tinkluose rengiamus žaidimus, palaikymo žinutes ir žinoma, rekomendacijas. Džiugu, kai apie mūsų kokybišką produkciją žinia sklinda iš lūpų į lūpas“.

Šventinės dienos metu „Foxy Pizza“ pažada ne tik skanių picų, bet ir visą gausybę staigmenų ir dovanų.

„Negaliu visko atskleisti, bet tikrai noriu visus paraginti mūsų šventinę dieną užsukti pas mus adresu Šilutės pl. 16B, Klaipėda. Pirmiesiems 230 klientų, kurie užsisakys mūsų 25 cm populiariausias picas, pritaikysime išskirtinę kainą, o kur dar įvairios dovanos. Tai bus diena pilna gerų emocijų!”, - atviravo “Foxy Pizza” įkūrėjas.

Picerija įsikūrusi visai šalia Ąžuolyno giraitės, kurioje po renovacijos atnaujinti parko takeliai, suoliukai, yra gražus tvenkinys bei didelė vaikų žaidimo aikštelė. Tai tiesiog puiki vieta imporvizuotam, greitam piknikui su „Foxy Pizza“ išsinešimui!

 

Ikona, uždaryti