Pirmą kartą Lietuvoje: šalia Klaipėdos vyksta unikalus šviesų festivalis

Pirmą kartą Lietuvoje: šalia Klaipėdos vyksta unikalus šviesų festivalis
AA

Analogų Lietuvoje ir Baltijos šalyse neturintis miniatiūrų parkas, įsikūręs 4 hektarų plote šalia kelio Klaipėda – Palanga, pristato unikalią pramogą visai šeimai - žiemos šviesų ir muzikos festivalį „Atgyjantys pasaulio stebuklai“.

babilono sodai

 „Babilono soduose“ net 21 įkurta žymiausių pasaulio architektūros statinių miniatiūra, šviesų projekcijų dėka transformuojasi ir nukelia lankytojus į šventinį ir džiaugsmo kupiną pasaulį.

babilono sodai

„Unikalios ir niekur nematytos šviesos projekcijos palieka neišdildomą įspūdį. Čia susipina spalvos, stebuklai, fantazijos ir šventinis siautulys. Džiaugiamės, kad tokia įspūdinga pramoga klaipėdiečiams pasiekiama vos per 20 min. automobiliu, o palangiškiai važiuos tik 10 min.!”, - pasakoja „Babilono sodai“ atstovė spaudai.

babilonu sodai

„Babilono sodų“ įkūrėjai šmaikštauja, kad šiuo metu šventiškai tviskantis Eifelio bokštas tapo kelrode žvaigžde, atvedančia į čia vykstantį festivalį. O jame apsilankyti verta ne tik dėl  išskirtinės galimybės apkeliauti įspūdingiausius pasaulio stebuklus per kelias valandas, nuotaikingai nusifotografuoti prie Big Beno, Didžiosios Kinų sienos, Brandenburgo vartų ar Cheopso piramidės, turiningai praleisti laiką su savo artimaisiais stebint įspūdingas šviesos projekcijas, bet ir pasimėgauti čia įsikūrusiame restorane šildančia kava, arbata, karštu vynu ir desertais.

eifelis

babilono sodai

 

„Tai tobula proga susikurti nepamirštamą vakarą. Pro restorano langus šviečiantis Eifelio bokštas poreles įkvėps romantikai, o šventinės projekcijos bei džiaugsminga dvasia alsuojantis kupolas sukurs neišdildomus prisiminimus visai šeimai“, - pasakoja „Babilono sodai“ atstovė spaudai. - Džiaugiamės, kad būtent Vakarų Lietuvoje nušvito vienintelis toks šalyje žiemos šviesų festivalis. Kviečiame jį aplankyti ir pasinerti į neįtikėtinas žinomiausių pasaulio stebuklų transformacijas!”.

Bbailono sodai

Organizatoriai atskleidžia, kad projekcijų metu per sekundę griūva sienos, rūsčius skulptūrų veidus keičia linksmi kalėdiniai personažai, o pavyzdžiui Tadžmahalas sušvinta tokiomis spalvomis, kad vieną akimirką jautiesi lyg kosmose tarp skriejančių planetų, o kitą – prisimeni vaikystės pasaką apie nuostabų miške stovintį saldainių ir meduolių namelį, prie kurio taip ir norisi prieiti ir paragauti. Pasinaudokite galimybe viską pamatyti patys.

babilono sodai

Parkas įsikūręs Klaipėdos raj. adresu: Apžvalgos gatvė 2, Letūkų k., Klaipėdos r.

Iki sausio 7d. miniatiūros švies kasdien 16:30-21:30 val., nuo sausio 7d. iki vasario 11d. švies savaitgaliais (penktadienį, šeštadienį, sekmadienį) 16:30-21:30 val., o nuo vasario 12d. iki vasario 25d. kasdien 16:30-21:30 val.

Bilietus įsigyti galite čia.

Daugiau informacijos: https://babilonosodai.lt, telefono numeris +370 650 33223.


Užsakomasis turinys