Penkios Šv. Valentino staigmenų idėjos, kurios neištuštins kišenių

Penkios Šv. Valentino staigmenų idėjos, kurios neištuštins kišenių
AA

Šv. Valentino diena jau už kampo, todėl nusprendėme jums padėti ir pateikti keletą puikių idėjų, kaip galima nenuskriaudžiant savo piniginės parodyti mylimam žmogui dėmesį ir padaryti staigmeną. Sakote, mylimas asmuo nemėgsta staigmenų? Tada šios idėjos puikiai pasitarnaus praturtinant meilės dieną ir sukuriant ypatingą aplinką.

1. Padarykite nuoširdžių žinučių/minčių/komplimentų širdį ant mėgiamiausio veidrodžio.Raštu išsakykite kuo šis žmogus jus žavi, kas jums jame labiausiai patinka. Nuostabu yra tai, kad šiuos lapelius praėjus Šv. Valentino dienai galima išsaugoti kaip malonų prisiminimą.

2. Pradėkite rodyti meilės ženklus mylimam žmogui dar neįžengus į namus. Šis variantas ypatingai tinka tiems, kurie gyvena atskirai. Palikite mielas žinutes netoli namų ar automobilio. Puiki mintis naudoti frazes, išsireiškimus, kurie iškart išduotų, kad šios žinutės rašytos būtent jūsų.

 

 

3. Tiems, kurie nenori atvirai afišuoti savo meilės žinučių siūlome privatesnį variantą. Griebkite žirkles į rankas ir išdekoruokite vidinę durų dalį! Tikrai nustebinsite originalumu!

4. Iš gėlių žiedlapių parašykite meilės žinutę. Gėlių salonai dažnai turi atliekamų vystančių žiedų žiedlapių, kuriuos galima nusipirkti dideliais kiekiais ir palyginus nebrangiai.

5. Nustebinkite mylimą žmogų nuveikdami kažką unikalaus jūsų įprastoje aplinkoje pvz.: surenkite pikniką. Būkite žaismingi ir vėjavaikiški, paleiskite nuostatas bei standartus ir Šv. Valentino vakaras tikrai bus įsimintinas.

Ikona, uždaryti