Paskutinį rugsėjo šeštadienį Klaipėdoje - nemokamas kinas iš automobilio

Paskutinį rugsėjo šeštadienį Klaipėdoje - nemokamas kinas iš automobilio
AA

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija "Apskritasis stalas" kviečia visus klaipėdiečius į nemokamą filmo "Praradimas" (angl. Demplition) peržiūrą rugsėjo 30 d. 20 val. Neįgaliųjų paplūdimo stovėjimo aikštelėje (Pamario g. 2A). 

Būtina registracija, kurią pildo automobilio savininkas: Registraciją pildo automobilio savininkas: https://forms.gle/o8WK7h8cSri1FSjd6

Trumpai apie filmą: Bankininkas Deivisas Mičelas (vaidina aktorius Jake Gyllenhaal) gyvena nerūpstingą gyvenimą ir džiaugiasi savo sėkme. Netikėtai avarijoje žūsta Deiviso žmona Julija ir jis tarsi pabunda iš sapno. Ligoninėje laukdamas žinių apie žmonos būklę, Deivisas bando iš aparato nusipirkti šokolado batonėlį, tačiau šis užstringa. Deivisą taip užvaldo mintis apie šį nutikimą, jog jis pradeda rašyti laiškus šokoladų automatų bendrovei. Laiškai vis ilgėja ir ima atrodyti tarsi savotiška išpažintis. Į laiškus pradeda atsakinėti paslaptinga bendrovės darbuotoja Karen (Naomi Watts). Du žmonės randa bendrą kalbą. Susirašinėjimas Deivisą atpalaiduoja, jis imasi destruktyvių veiksmų: išardo namų baldus, juos naikina, sujaukia ir darbo vietą. Tačiau tarp Deiviso ir paslaptingosios Karen užsimezgusi graži draugystė padės jiems suvokti, kad yra už materialines gėrybes daug brangesnių dalykų.