Palangiškiai atgaivino Klaipėdos legendinį džiazo barą „Kurpiai“

Palangiškiai atgaivino Klaipėdos legendinį džiazo barą „Kurpiai“
AA

Trys kokybišką muziką mylintys draugai iš Palangos, po šešerių metų pertraukos naujam gyvenimui prikėlė legendinį, ankščiau tarptautiniu lygiu pagarsėjusį ir pasaulines džiazo muzikos žvaigždes traukusį, Klaipėdos barą „Kurpiai“.

Klaipėda Kurpiai džiazas

Šios savaitės viduryje naujieji „Kurpiai“ tyliai atvėrė savo duris. Kol kas oficialaus atidarymo dar nebuvo, tačiau baro savininkai teigia, kad šventė planuojama šiek tiek vėliau, apie kurią „Klaipėda, aš su tavim“ būtinai informuos.

„Ėmėmės atgaivinti „Kurpius“ vedami meilės kokybiškai muzikai. Esame menininkai ir idėjininkai, todėl tai mums naujas iššūkis. Negalėjome leisti šiai vietai, su tokia turtinga savo istorija, tiesiog išnykti. Nežiūrime į tai komerciškai. „Kurpiai“ – tai pirmiausia mūsų namai, į kuriuos kviečiame visus neabejingus kokybiškai džiazo muzikai“, - teigė vienas „Kurpių“ savininkų Aivaras.

Naujieji baro šeimininkai stengėsi išlaikyti „Kurpių“ autentiškumą, todėl baro interjerą tik atnaujino, bet nekeitė. „Mums svarbiausia – kokybiška muzika ir šios vietos, kaip mūsų namų, kuriuose skamba džiazas nešama atmosfera. Čia nėra svetimų, čia visus vienija naujai pabudę muzikos garsai, o visa kita į savo vietas suguls natūraliai“.

klaipeda kurpiai jazz džiazas

klaipeda kurpiai jazz džiazas

Jau šį šeštadienį planuojamas pirmasis gyvas pasirodymas, tačiau jo metu pasirodančios grupės naujieji savininkai nenorėjo atskleisti. „Palikime tai paslaptyje, bet visų laukiame  „Kurpiuose“ nuo 18 val. Įleisime tik su galimybių pasais“, - teigė vienas baro savininkų.

Šį barą palangiškiai įsigijo ir atgaivinti nusprendė vedami bendros idėjos. Pasak jų, Klaipėdoje kokybiška muzika privalo skambėti ne tik „Kurpiuose“, bet ir visame senamiestyje.

Draugai įsitikinę, kad džiazuojančiame mieste kiekvienas šio muzikos žanro atstovas turi turėti galimybę groti publikai, todėl ateityje jie stengsis suteikti galimybę pradedantiesiems muzikantams ne tik iš Klaipėdos, bet  ir iš viso Klaipėdos regiono atvykti ir pradžiuginti „Kurpių“ lankytojus savo kūryba, pademonstruoti savo talentą.

Klaipėda kurpiai džiazas baras

Baras atviras kasdien nuo 11 val. iki 24 val. Gyvos džiazo muzikos garsus bus galima išgirsti iki 22 val. Tokias valandas nustatė atsižvelgdami į kaimynų ramybę.

Klaipėda kurpiai džiazas baras

„Klaipėda, aš su tavim“ džiaugiasi, kad „Kurpiais“ nuo šiol rūpinsis šeimininkai iš vakarų Lietuvos. Linkime naujiesiems „Kurpiams“ klestėjimo, kad čia skambančios kokybiškos muzikos garsai pasklistų po visą miestą!

Reklama Ikona, uždaryti