Nemokamos pramogos Klaipėdoje: visą savaitgalį čia netrūks veiklos

Nemokamos pramogos Klaipėdoje: visą savaitgalį čia netrūks veiklos
AA

Šį savaitgalį sausi ir šilti orai kvies laiką praleisti lauke, o kad laisvalaikis taptų turiningas ir įdomus, dalinamės šio savaitgalio nemokamų veiklų Klaipėdoje sąrašu.

Visą savaitgalį Klaipėdoje vyraus džiaugsmingas šurmulys, klaipėdiečių ir miesto svečių laukia gausybė pramogų. Nepraleiskite puikios progos ir sudalyvaukite!

 

ŠEŠTADIENIS, birželio 10 d.

 

Saulėtą šeštadienio rytą kviečiame neužsisėdėti prie pusryčių stalo, o nuvykti į Klaipėdos miesto traukos centru tapusį „Miesto bagažinių turgų“, kuriame nuo 10 val. ryto rinksis apie 300 dalyvių, atversiančių savo bagažines, pilnas „antrų namų“ paieškoms skirtų daiktų.

klaipėda turgus

Šiame bagažinių turguje patys gyventojai prekiauja savo nenaudojamais daiktais, rūbais, avalyne. Palyginus su praėjusiais metais, stipriai padaugėjo prekiaujančių sendaikčiais, antikvaru, numizmatika ir kolekciniais dalykais. Kartais čia galima pasijusti tarsi savotiškame muziejuje, bet su galimybė įsigyti įdomius eksponatus.

„Miesto bagažinių turgus“ šį šeštadienį vyks nuo 10 val. iki 15 val. 

Vieta: Klaipėda, "Švyturio Arena" automobilių stovėjimo aikštelė (iš Baltijos pr. pusės).

 

Įsidienojus, kviečiame persikelti į Klaipėdos universiteto aikštę, kur 12 val. startuos ir vasaros sezoną Klaipėdoje atidarys didžiausia išskirtinių automobilių paroda - „Memel Motor Fest”.

memel motor fest

Klaipėdos universiteto aikštėje, adresu H. Manto 84, tikimasi sulaukti rekordiško skaičiaus gražių, retro, naujų ir ryškių automobilių vienoje vietoje. 

Įspūdinga renginio aplinka patiks visiems ir kvies pasidaryti gražių nuotraukų.

memel motor fest

 

Renginio metu išvysite labai ryškius ir galingus Amerikietiškus automobilius, automobilius skirtus tik sportui, taip pat  motociklus, gausybę naujų elektromobilių, elektro motociklų ir elektro autobusą, kuriuos visus juos galėsite apžiūrėti iš arti. Renginį pažadėjo aplankyti, Ferrari, Lamborghini ir kiti taip vadinami TOP automobiliai.

Renginio metu planuojama kartu su priešgaisrine gelbėjimo tarnyba iš speciliai į renginį atgabento, avarijoje sudaužyto automobilio, specialiais įrankiais, išvaduoti žmogų.

Taip pat Klaipėdos universiteto technologijų fakultetas pristatys savo pasiekimus. Renginio metu plaukus kedens ir šiurpuliukus per kūną varinės automobilių garso kolonėlių instaliacijų - decibelų, “Beast of sound” komandos organizuojamos varžybos. Aštresnių pojūčių mėgėjus pakvies motociklo vieno rato kėlimo ir saugos diržų simuliatoriai. 

 

O visus, kuriems aštrūs pojūčiai ne prie širdies, į harmoningą, nemokamą, natūralių kvepalų atarų degustaciją pakvies senamiestyje įsikūrusi „Bioeco” krautuvėlė.

kvepalų degustacija

Pažintinė neįpareigojanti popietė, kurios metu uosite paslaptingus, senuosius, aliejinius kvepalus, vadinamus atarais prasidės 12 val. Taip pat degustacijos metu vaišins ir filtrine, rūšine kava, kurią krautuvėlė rekomenduoja jau kokius 7 metus.

Kviečiami atvykti nesikvėpinus.

Vieta: „Bioeco” krautuvėlė, senamiestis, Šaltkalvių g. 3.

Registracija ir paklausimai per soc. tinklus arba uzsakymai@bioeco.lt 

 

SEKMADIENIS, birželio 11d.

 

Po įspūdžių kupinos šeštadienio dienos linkime nesustoti ir leistis į muzikos garsų kupiną sekmadienį, drauge su tradicine Lietuvos vakarų krašto dainų švente!

dainų šventė

Šių metų šventė skiriama Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui. Dainų šventėje dalyvauja daugiau nei septyni tūkstančiai dalyvių, virš 300 kolektyvų iš 84 Lietuvos miestų ir miestelių.

Šventės organizatoriai kviečia visus žiūrovus palaikyti dainų šventės dalyvius miesto gatvėse, nuo Atgimimo aikštės iki pat Klaipėdos vasaros koncertų estrados, o šventės metu kartu būti dainoje, šokyje ir muzikoje.

Po šventės siūloma neskubėti skirstytis ir kartu padainuoti su daugiatūkstantiniu dainų šventės jungtiniu choru liaudies dainas.

 

PROGRAMA 

2023 m. birželio 11 d. / sekmadienis
10.00–20.00 val. – Klaipėdos vasaros koncertų estrados prieigose tautodailininkų bei amatų mugė
15.45–16.00 val. – Klaipėdos kariliono muzikos koncertas
16.00–16.50 val. – Šventės dalyvių iškilmingos eitynės miesto gatvėmis (iš Atgimimo aikštės į Klaipėdos vasaros koncertų estradą)
17.00–19.30 val. – Klaipėdos vasaros koncertų estrada
LIETUVOS VAKARŲ KRAŠTO DAINŲ ŠVENTĖ skiriama Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui 

Puikų savaitgalį galėsite užbaigti dainuodami drauge su dainų šventės kolektyvais arba pasinaudodami galimybe apsilankyti KU burlaivyje „Brabander“, Klaipėdos kruizinių laivų terminale nuo 16 iki 17 val.

ku brabander

Nemėgstantys šurmulio ir masinių susibūrimų kviečiami apsilankyti naujoje poilsio erdvėje Klaipėdoje - Sakurų parke!

sakur7 parkas

Parkas įsikūręs teritorijoje šalia Žvejų rūmų nuo Naikupės gatvės pusės.

Parke suformuotos žaliosios paaukštintos salos, kuriose pasodintos 57 sakuros, 40 kalninių ir juodųjų pušų, kiti dekoratyvūs medžiai ir krūmai.

Išsiskiriantis parko akcentas – nuo Taikos prospekto gerai matomi įėjimo „Torii“ vartai, pagaminti iš vientisos akmenmedžio (Iroko) medienos.

Įrengtos trys patogios vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zonose pastatyti 35 mediniai lauko suolai ir 5 stalai su suolais iš tropinės medienos. 

 

Linkime jums nuostabaus savaitgalio!