Grįžti

#Laisvalaikis

Nemokamas vakarėlis: chooseklaipeda burs jaunimą su gyva muzika, Dj ir šokiais

Nemokamas vakarėlis: chooseklaipeda burs jaunimą su gyva muzika, Dj ir šokiais
Data
2020-06-29
Autorius
Monika Montvilė / Foto: HOFAS

Jau rytoj Klaipėdos jaunimas renkasi kieme, miesto centre, naujai atsidariusioje industrinėje Klaipėdos erdvėje – „HOFAS“ (Naujoji Uosto g. 3). Čia vyks nemokamas renginys jaunimui, kurio metu ChooseKlaipeda komanda kvies visus į nuotaikingą, Simo Buziliausko moderuojamą diskusiją, po jos vyks Grupės ROYCE narių Ilja Gun ir Karolio Žioltikovo pasirodymas, taip pat savo pasirodymą dovanos šokių studija Intrus bei Jotvilas Švirinas. O po to nuotaiką palaikys klaipėdietis Endrio DJ.

ChooseKlaipeda komanda kviečia visus jaunus žmones į šį nemokamą, smagų ir draugišką susitikimą.

"Nesvarbu, ar tu iš šiaurinės, ar iš pietinės miesto dalies, atsinešk savo spalvą į susitikimą ir nebijok drauge su #chooseklaipeda, ŠIAURĖ - PIETŪS, ERDVĖS bei SPALVOS platformų komandomis ATSKLEISTI ne tik savo, bet ir Klaipėdos potencialo. Atsinešk kartu „draivo“ riedlenčių, „surfinimo“ workshopams ir geros nuotaikos šokiams kieme bei naujoms bičiulystėms.", - ragina ChooseKlaipeda ambasadoriai.

Būtina registracija: https://www.eventbrite.com/e/info-diena-atskleisk-tickets-110931691676

Krypties „Atskleisk“ siekis yra atkreipti dėmesį į Klaipėdos miesto erdves bei galimybes jas pritaikyti jaunimo poreikiams. VšĮ „Projektas LT“ komanda, atstovaujanti platformą „Erdvės“ sako, kad užteks renginių miesto centre. Atėjo laikas nuobodžias miesto vietas transformuoti į traukos objektus bei pritaikyti erdves kūrybai plačiąja prasme.

VšĮ „Lietuviškos šventės“, įgyvendindama platformos „Spalvos“ veiklas, siekia sukurti terpę atvirai bręsti. Tikimasi, kad šios platformos dėka, Klaipėdos miestas taps atviresnis ir sąmoningesnis jautrių visuomenės grupių atžvilgiu.

Platforma „Šiaurė-Pietūs“ apjungia net tris skirtingas veiklos sritis. Pagrindinė platformos koordinatorė Socialinių mokslų kolegija kartu su partneriais atskleis, kaip po viena platforma gali tilpti kultūra, sportas ir bendruomeniškumas. Nors Šiaurė-Pietūs platformos įgyvendinimo komandoje susibūrę skirtingi žmonės, bet užtikrintai vieningi ir energingi.