Grįžti
#Laisvalaikis

Nemokamas LEGOlendas bibliotekoje – kūrybingiems ir sumaniems vaikams

Nemokamas LEGOlendas bibliotekoje – kūrybingiems ir sumaniems vaikams
Data
2020-09-14
Autorius
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

Į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešąją biblioteką atkeliavo nauji LEGO kaladėlių konstruktoriai, iš kurių gimsta nerealūs pasauliai.

Jau nuo rugsėjo 15 d. Vaikų padalinyje (Danės g. 7) startuoja projekto „LEGOlendas bibliotekoje – kūrybingiems ir sumaniems vaikams“ nauja edukacinė programa „Lego legendos“.  

Padedant VšĮ „Robotikos mokykla“ specialistams, jau įvyko bibliotekininkų mokymai. 

LEGO jau senai nėra tik žaidimas. LEGO šiandien yra puiki priemonė vaikų užimtumui ir visapusiškam tobulėjimui, lavina vaizduotę, skatina kūrybinius talentus, padeda ugdyti STEAM gebėjimus. Šie žaislai stulbina savo populiarumu ir galimybėmis. LEGO kaladėlių pagalba yra fiksuojami pasaulio rekordai, statomi svajonių miestai, o aplankyti Legolendą yra kiekvieno vaiko svajonė... 

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia 7-12 metų vaikus pasinerti į paslaptingų būtybių pasaulį, tapti bauginančių praeities istorijų pasakotoju ar linksmų komiksų kūrėju, nesunaikinamų tvirtovių ir labirintų statytoju. LEGO kaladėlių pagrindu vaikai kurs įvairias struktūras, tuo pačiu mokydamiesi pagrindinių inžinerijos koncepcijų ir principų, pvz. kaip veikia katapultas, krumpliaratis. Skatinsime vaikus domėtis vietos atmintimi, Klaipėdos apskrities istorija, materialiu ir nematerialiu palikimu, atkursime miesto legendas, padavimus ir juos vizualizuosime komiksų žanro pagrindu. 
Kviečiame sukurti savo LEGOlendą Klaipėdoje ir tapti jos istorijos sergėtoju! 
KUR? Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje (Danės g.7)
KADA? Nuo 2020 rugsėjo 15 d. kiekvieną antradienį, 15-17 val. 
Būtina registracija tel. (8 46) 314719 arba vaikai@biblioteka.lt