Monika Liu pasidalino neįtikėtinai jautriu ir atviru dokumentiniu filmu apie savo patirtį Eurovizijos dainų konkurse

AA

Lietuvos daininkė ir dainų autorė, klaipėdietė Monika Liu pasidalino neįtikėtinai atviru, jautriu ir nuoširdumu trykštančiu dokumentiniu video apie savo asmeninę patirtį, 2022-aisiais metais atstovaujant Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse, kur ji pateko į finalą su daina „Sentimentai“ ir užėmė keturioliktąją vietą su 128 taškais.

Nuostabiai ne tik Monikos Liu, bet  ir visos komandos emocijas, patirtis ir išgyvenimus perteikiančią dokumentiką sukūrė, kaip pati Monika apibūdino: „talentingas ir jautrus kūrėjas" - Vytautas Jašauskas.

„Jei nuoširdžiai, nebenorėjau rodyti šios dokumentikos, man nelabai jauku, bet dabar džiaugiuosi", - pristatinėdama filmą savo soc. paskyroje rašė Monika LIu. „Džiaugiuosi, kad pamatėte, koks talentingas ir jautrus kūrėjas yra Vytautas Jašauskas - nesuprantu, kaip taip sulipdei visą medžiagą - tu man geriausias, bet užjaučiu už tiek buvimo priešais akis, gerai, kad labai labai daug juokėmės irgi! Ir džiaugiuosi, kad šis mūsų video jau visai stipriai keliauja į žmones ir rezonuoja, paliečia, supažindina, sukelia minčių. Ačiū!".

Dokumentiniame filme atlikėja atskleidžia savo dar nematytą, jautrią, tyrą ir gerbėjų nepažintą pusę - atvirai prabyla apie kamuojančias baimes, kurios privedė prie valgymo sutrikimų ir neurologo diagnozuotą tureto sindromą.

Gerbėjai netruko pamilti šį dokumentinį filmą. Prie Monikos Liu įrašo, pranešančio apie šio filmo pasirodymą pasipylė lavina komentarų, dėkojančių atlikėjai už atvirumą, reiškiančių palaikymą ir meilę. 

Kviečiame pažiūrėti ir jus, filmas straipsnio viršuje.

Reklama Ikona, uždaryti