Milžiniško populiarumo sulaukęs Klaipėdos „Miesto Bagažinių Turgus“ tapo dar didesnis

Milžiniško populiarumo sulaukęs Klaipėdos „Miesto Bagažinių Turgus“ tapo dar didesnis
AA

Šį šeštadienį, rugsėjo 10 d., jau septintą kartą visus norinčius pirkti, parduoti ar atiduoti pakvies milžiniško populiarumo sulaukęs „Miesto Bagažinių Turgus“ Klaipėdoje.

Dėl vis didėjančio dalyvių skaičiaus, organizatoriai nusprendė perkelti bagažinių turgų į didesnę aikštelę. „Persikeliame visai netoli, į už 150 metrų esančią, Švyturio Arena automobilių stovėjimo aikštelę (iš Baltijos pr. pusės). – teigė organizatoriai.

Buvusioje aikštelėje galėdavo maksimaliai tilpti iki 190 dalyvių, o didžiojoje aikštelėje vietų skaičius padidintas iki 290 vietų.

miesto bagažinių turgus klaipėda

Birželio mėnesį startavęs Klaipėdos „Miesto Bagažinių Turgus“ kaskart sulaukia vis didesnio dalyvių ir lankytojų skaičiaus.

Parduoti savo nenaudojamus daiktus, arba tokių įsigyti, žmonės atvyksta iš visos vakarų Lietuvos.

„Renku ir prekiauju įvairiais sendaikčiais, važinėju po visą Europą. Štai ir šiandien, prisikrovęs pilną mašiną, atvykau iš Vilniaus. Sudalyvausiu šiame turgelyje ir tuo pačiu užsuksiu dar pas gimines į Kretingą.“ – pasakojo užkalbintas prekeivis Vytautas.

klaipėdos bagažinių turgus

Klaipėdiečiai jau spėjo pamėgti šį turgelį. Kiekvieną šeštadienį susirenka įspūdingas lankytojų skaičius.

„Nepraleidžiu nė vieno šio turgelio. Visada randu ką įsigyti ir labai džiaugiuosi didžiuliu pasirinkimu ir ypač kainomis." - teigė lankytoja Lina.

Dauguma prekiauja savo nebenaudojamais daiktais, ypač rūbais, avalyne ir vaikų žaislais. Nuolat didėja dalyvių prekiaujančių įvairiais sendaikčiais.

„Mes su šeima tokiame turgelyje dalyvaujame pirmą kartą. Esame nustebinti kiek čia sutikome tokių pačių šeimų kaip mes, kurie nori atlaisvinti savo namus nuo nebenaudojamų daiktų. Iš pradžių buvo nedrąsu, bet malonūs lankytojai nuteikė teigiamai. Tikrai sudalyvausime ir sekantį sykį" - savo patirtimi dalijosi dalyvė Rima.

Šio šeštadienio bagažinių turgus planuoja būti pats didžiausias dalyvių skaičiumi - į jį jau užsiregistravo apie 260 prekiautojų.

Organizatoriai tikisi, kad viso dalyvaus netoli 300 prekiautojų.

Daugiau apie turgelį ir registracija čia

Data: 2022 rugsėjo 10 d.

Laikas: nuo 10 val. iki 15 val.

Vieta: Klaipėda, "Švyturio Arena" automobilių stovėjimo aikštelė (iš Baltijos pr. pusės).