Meilės dienos proga - nauja ekskursija Klaipėdoje!

Meilės dienos proga - nauja ekskursija Klaipėdoje!
AA

Artėjančios Šv. Valentino dienos proga, Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras pristato specialiai meilės dienos proga sukurtą ekskursiją "Kodas M arba meilė".

Klaipėdos meilės istorijos

"Meilė gali būti visokia - žmogui, miestui, maistui... Dar neturėjome maršruto apie šį nuostabų jausmą, todėl pabandėme paieškoti įvairių su meile ir Klaipėda susijusių istorijų - tai ir jūrininkų meilės istorijos, platoniška Vydūno meilė, poetas Simonas Dachas ir Anikė, romantiškos karalienės Luizės ir karaliaus Friedricho Vilhelmo III vestuvės, rašytojos Ievos Simonaitytės meilė Klaipėdos kraštui ir dar daug kitų istorijų - visos jos pateko į ekskursijos "Kodas M arba meilė" maršrutą", - kalbėjo Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

Skanaus meilę šaukštu

Tad ekskursijos metu ne tik išgirdite istorijas, aplankysite paslaptingas magiškas vietas, kuriose lemta prisišaukti meilę, bet ir ragausite. O kokia šalis jums labiausiai asocijuojasi su skaniu maistu? Taip, ir mums taip pat. Todėl ekskursijos pabaigoje apsilankysite itališkame restoranėlyje kur jūsų lauks taurė vyno ir užkandžiai, nes šio naujo ekskursijos maršruto moto - "Po šaukštą meilės — kiekvienam!".

 

Ekskursijos vyks vasario 12 d. 18.00 val.  ir vasario 14 d. 17.30 val.

Daugiau informacijos ir bilietai:

Vasario 12 d. - čia

Vasario 14 d. - čia

 

Ikona, uždaryti