Lietuvos jūrų muziejus spalį skelbia Senjorų mėnesiu

Lietuvos jūrų muziejus spalį skelbia Senjorų mėnesiu
AA

Visą spalį Lietuvos jūrų muziejus kviečia visos Lietuvos senjorus pažinti jūrų pasaulį, taikant išskirtines sąlygas apsilankymui: tiek bilietas į muziejų-akvariumą, tiek į delfinariumą, kainuos tik po 2 Eur. 

Tokius bilietus galima bus įsigyti tik muziejaus kasose, pateikus pensininko pažymėjimą, internetinėje platformoje jais prekiaujama nebus.

Už jūrinės kultūros puoselėjimą toli nuo jūros, muziejus sveikina Salake įkūrėją 94 metų mokytoją Vidą Žilinskienę, kviesdamas ją apsilankyti Lietuvos jūrų muziejuje. Jai dovanojama biologijos dr. Algirdo Stankevičiaus parengta knyga „Lietuvos jūrų muziejaus rinkiniai prabyla. Kriauklės“, kurioje pristatomas unikalus muziejaus jūrų moliuskų kriauklių rinkinys. Tai – išsamus, profesionaliai parengtas žinynas, kuriame populiariu stiliumi aprašomos daugiau nei 100 kriauklių.

 

Išgirdusi kvietimą, Vida Žilinskienė apgailestavo, kad dabar turi sveikatos problemų ir atvyks į Klaipėdą, kai tik galės. Senjorė pasakojo, kad Lietuvos jūrų muziejuje lankėsi tik du kartus paskutinį prieš penkerius metus.

– Nuostabus akvariumas, labai įdomios istorinės ekspozicijos, – sako Vida Žilinskienė. – Širdis džiaugėsi, matydama tokį vandenų pasaulio grožį. Ir galiu pasakyti, kad dabar jau Lietuvos jūrų muziejus pranoko manąjį. Anksčiau jame nebuvo jūrų lapės, o pas mane yra jos uodega. O dabar jau pamačiau plaukiojant viename akvariume ir jūrų lapę. Klaipėdoje turiu draugų, pažįstamų, kurie man dovanoja naujų kriauklių. Tad kai sustiprėsiu būtinai atvyksiu į pajūrį.

Jūrų muziejaus Salake įkūrėja ir puoselėtoja Vida Žilinskienė pasakojo, kad lankydamasi Lietuvos jūrų muziejuje tiesiog jį studijavo – užsirašinėjo kriauklių bei žuvų pavadinimus, tačiau pagalbos į muziejaus specialistus nedrįso kreiptis.

– O mes dabar ponios Vidos laukiame su specialiai jai skirta ekskursija, – sakė Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė. – negali nesižavėti ponios Vidos užsidegimu ir meile jūros pasauliui, sukuriant išskirtinį jūrų muziejų.

Reklama Ikona, uždaryti