Lietuvos jūrų muziejus kvies pasitikti Kalėdas su delfinais

Lietuvos jūrų muziejus kvies pasitikti Kalėdas su delfinais
AA

„Kartais Kalėdų senelis mus pasiekia sniego, kartais dangaus-žvaigždžių rogėmis – būna, kad net nusileidžia per kaminą! O į Klaipėdą jis atkeliaus, be abejo, vandens keliu! Vandenyse, kaip žinia, laukia daug nuotykių ir išbandymų!", - rašoma Lietuvos jūrų muziejaus pranešime.

delfinariumas kalėdos

Šiemet delfinariume režisierius Mykolas Vildžiūnas sukūrė nuotaikingą, prasmingą ir spalvingą, Kalėdų ir ekologijos dvasia alsuojantį pasakojimą, kurį į milžinišką delfinariumo ekraną „perkėlė“ video projekcijų kūrėja Vesta Obolevičiūtė. 

 

Pasakos su delfinais – ypatingos: jos priverčia mus užmiršti rūpesčių pilną realybę ir leistis į stebuklingą kelionę kartu su išmintingais delfinais ir linksmaisiais kaliforniniais jūrų liūtais. 
Šių metų Kalėdų pasaka delfinariume išskirtinė – ne tik džiugi, kupina nuotykių, bet ir prasminga.

kalėdinė pasaka su delfinais

„Ar jau girdėjote, kad Kalėdoms kyla pavojus, nes jas gali ištirpdyti kylanti oro temperatūra ir nuskandinti pasaulinio vandenyno lygis. Kalėdų senelis – sunerimęs, bet jam į pagalbą atskuba Juodosios jūros afalinos.  
Lietuvos jūrų muziejaus delfinai, nieko nelaukdami pradeda Kalėdų ir pasaulio gelbėjimo operaciją! Jie apiplauks visas pasaulio jūras ir vandenynus, perduos Kalėdų senelio prašymą kiekvienam banginiui, ruoniui ir net rykliui, įspės visas žuvis, medūzas, jūros žvaigždutes ir arkliukus. Viskas bus gerai! 
Bet ar tikrai delfinams pavyks iki Kalėdų apiplaukti visą pasaulį, ar nesušals jie nuožmiuose Šiaurės jūros vandenyse, ar neperkaitins jų karštoji Golfo srovė, ar nepraras budrumo pasiekę Ramųjį vandenyną ir ar neįvilios į pasalą jų Karibų jūros piratai? Visa tai sužinosime Lietuvos jūrų muziejaus Kalėdiniame delfinų pasirodyme nuo gruodžio 9 dienos! ", - rašoma Lietuvos jūrų muziejaus pranešime.

Kalėdiniai pasirodymai bus rodomi:
Gruodžio 9, 10, 11, 16, 17, 18, 23, 25, 30, 31 dienomis 12.00 arba 15.00 valandomis, o 15 ir 22 dienomis – 13.30 val. 
Bilieto kaina vaikams nuo 4-metų – 8 Eur, suaugusiems – 14 Eur

Bilietus galima įsigyti čia.

Reklama Ikona, uždaryti