Liepos 9 d. sugrįžta Miesto bagažinių turgus Klaipėdoje

Liepos 9 d. sugrįžta Miesto bagažinių turgus Klaipėdoje
AA

Vasaros pradžioje pirmą kartą startavęs Miesto bagažinių turgus Klaipėdoje, sugrįžta jau trečiąjį kartą!

klaipėdos miesto bagažinių turgus

Liepos 9 d. dieną, Klaipėdos Švyturio Arenos" automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Dubysos g. pusės), nuo 10 val. iki 15 val. kvies visus norinčius parduoti ar įsigyti prižiūrėtus ir numylėtus daiktus.

Beprecedenčio populiarumo sulaukęs bagažinių turgus buvo tikras įrodymas, kad klaipėdiečiams ir miesto svečiams reikėjo tokios galimybės saugiai parduoti ar padovanoti savo daiktus bei už patrauklią kainą įsigyti puikios kokybės daiktų.

Organizatoriai atskleidė, kad į bagažinių turguje sulaukia atvykstančių  ir iš aplinkinių miestų bei rajonų: Šiaulių, Mažeikių, Tauragės, Šilutės, Palangos ir kitų.

klaipėda bagažinių turgus

Renginio metu lankytojai gali tikėtis aplankyti net 190 prekiautojų bagažines, mat tiek prekybos vietų telpa aikštėje. 

Susimokėję 10 Eur už vietą prekybai, gyventojai gali prekiauti, keistis ar net dovanoti savo asmeniniais daiktais ir taip juos prikelti naujam gyvenimui.

Dėl registracijos kreiptis čia.

Miesto bagažinių turgaus organizatoriai vadovaujasi keliomis savo įvestomis taisyklėmis – pirmiausia, šis turgus skirtas paprastiems miesto gyventojams, kurie nori perleisti savo nenaudojamus daiktus į antras rankas ar atlaisvinti namuose vietos.

Antra taisyklė – autentiškumas, visada bus suteikiamas palaikymas tiems, kurie nori prekiauti kažkuo retu, įdomiu ir savitu. Tai gali būti pačio žmogaus gamyba, sukaupta kolekcija ar kažkokie autentiški gaminiai, kuriuos retai kur pamatysi ir įsigysi.

Kviečiame tokius žmones kreiptis į mus ir mes skirsime jums atskirą dėmesį", - teigė organizatoriai.

Trečia taisyklė – tai pati bendruomenė, geras laikas kartu ir pati Klaipėda. Kaip jau pastebėjome į bagažinių turgų Klaipėdoje, atvyksta nemaža dalis žmonių iš aplinkinių miestų ir rajonų. Jiems tai ne tik proga kažką parduoti ar įsigyti, bet ir smagiai praleisti laiką bendraminčių būryje, susitikti su draugais ir aišku aplankyti pačią Klaipėdą, nuvykti prie jūros", - atviravo organizatoriai.

Ateityje planuojama, esant palankiam orui, miesto bagažinių turgų vykdyti kiekvieną antrąjį ir trečiąjį mėnesio šeštadienį.

 Taip pat ateityje planuojama turgaus metu pasiūlyti ir daugiau pramogų.


 

Ikona, uždaryti