Laukia neeilinis šeštadienis Klaipėdoje: vienoje vietoje rinksis ne tik vietiniai, bet ir žmonės iš visos Lietuvos

Laukia neeilinis šeštadienis Klaipėdoje: vienoje vietoje rinksis ne tik vietiniai, bet ir žmonės iš visos Lietuvos
AA

Skaičiuojant paskutines rugsėjo dienas, Klaipėda ruošiasi neeiliniam šeštadieniui – šią dieną uostamiestis taps tikru traukos centru, į kurį suvažiuos žmonės iš visos Lietuvos.

Rugsėjo 30-ąją, Klaipėdos „Švyturio arenoje" ir jos automobilių stovėjimo aikštelėje, vienu metu vyks net trys nemokamos mugės: „Design For Life“ , „Turime Tau darbą!“, „Aš Sodinu“ bei jau dešimtasis šį sezoną – „Miesto bagažinių turgus“.

Aplankyti antrąjį savo sezoną baiginėjantį turgelį verta. Šeštadienį nuo 10 val. ryto čia apie 300 žmonių pardavinės savo daiktus, taip prisidėdami prie tvarumo, atlaisvindami vietos namuose ir surinkdami kažkiek pajamų, o  atvykę įsigyti nudžiugs pasiūlos gausa, didžiuliu pasirinkimu ir galimybe suteikti puikiems daiktams antrus namus už ganėtinai žemą kainą.

bagažinių turgus

Turgelio organizatoriai kviečia pasinaudoti šia puikia galimybe, nes sezonas jau eina į pabaigą. „Nors orai mus visai džiugina, bet praėjusį šeštadienį teko turgelį atšaukti dėl lietaus. Sezonas jau į pabaigą. Oficialiai, be šio šeštadienio, liko vienas turgelis – spalio 7 d. Dalyviai ir lankytojai prašo, kad sezoną pratęstume ilgiau, tai galvojame, kad gal pridėsime papildomas datas – spalio 14 d. ir spalio 21 d. Tokį renginį suorganizuoti reikia laiko ir pajamų. Mes turgelį darome pačiame Klaipėdos mieste, dėl to čia viskas kainuoja ir atšaukus renginį, mes jau patiriame dalį išlaidų. Be to, reikia ir leidimus gauti, o tai užtrunka ilgiau nei vieną savaitę", – pasakojo organizatoriai.

„Miesto Bagažinių" turgus pritraukia, ne tik paprastus miesto gyventojus, bet ir profesionalius sendaikčių, numizmatikos, antikvaro pardavėjus. Kai kurie, tokie prekiautojai, verčiasi šiuo „verslu“ daugybę metų, o daiktus „renka“ po visą Europą. Įvairūs kolekcionieriai ir vintažo gerbėjai, labai džiaugiasi šiuo turgeliu, nes jame ne tik randa sau reikalingų daiktų, bet ir sutinka nemažai bendraminčių.

bagažinių turgus

„Miesto Bagažinių" turgus vyks šį šeštadienį - rugsėjo 30 d., nuo 10 val. iki 15 val. Sekantis turgelis numatomas spalio 7 d.

Be šio bagažinių turgelio, rugsėjo 30 d., prie „Švyturio Arenos" ir jos viduje, vyks dar 3 nemokamos mugės.

Mugė „Design For Life“ vyks pačioje Švyturio Arenos viduje, II aukšte.

design for life

 „Design for life“ kas kartą suburia per 70 išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovų. Mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų.

Mugė ,,Turime Tau darbą!“, vyks „Švyturio arena“ I aukšte.

mugė

Renginys skirtas visiems darbo rinkos dalyviams -  darbuotojams ir darbdaviams, todėl kiekvienas turės galimybę užmegzti reikiamus ir vertingus kontaktus.

Na, o šalia „Miesto Bagažinių Turgaus“, „Švyturio Arenos“ automobilių aikštelėje įsikurs, visų jau pamėgta, sodinukų mugė „Aš Sodinu“.

sodinuku mugė

 Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šioje mugėje išties netrūksta. Mugėje sutinkami tikri sodininkystės specialistai.

Taigi, nusimato puikus šeštadienis, kupinas gerų emocijų, bendravimo ir puikaus laiko gryname ore. Nepraleiskite progos ir a