Kviečia palydėti senuosius metus su populiariausiais „Man-go“ hitais

Kviečia palydėti senuosius metus su populiariausiais „Man-go“ hitais
AA

“Kviečiame ne tik palydėti senuosius metus!“ – sako „Man-go“ ir gruodžio 31-ąją laukia gerbėjų savo gimtojoje Klaipėdoje, kultūros centre „Žvejų rūmai“. Būtent čia prieš 22 metus įvyko pirmasis grupės solinis koncertas.

Mylimiausiame mieste pasirodymai - visada ypatingi: „Kaskart apima jaudulys, kai prisimename 2018-aisiais įvykusį jubiliejinį 20-mečio koncertą su daugiau nei 7 tūkstančiais žiūrovų.“

Šventiniame pasirodyme, kurį dėl pandemijos uostamiestyje teko per dvejus metus perkelti ne kartą, skambės ne tik geriausios ir naujos grupės dainos. „Apšilimui“ iki naujametinio koncerto grupė kviečia klausytis „Man-go“ geriausių dainų mix‘o kanale „Youtube“ su nauja dainos „Beržynėliai“ versija.

Pasak „Man-go“ merginų, naujametinį vakarą muzikinį šou lydės kelios svarios priežastys, skatinančios linksmintis iš širdies: „Nesvarbu, koks susidėliojo santykis tarp laimės, meilės ir, galbūt, patirtų ne pačių maloniausių išgyvenimų. Su populiariausiais „Man-go“ hitais padėkokime šiems metams už atradimus ir praradimus, nuotykius ar tingėjimą... Už viską, nes tai – gyvenimas!”

Antroji priežastis susitikti visiems grupės gerbėjams vienoje vietoje – prieš kelias dienas paviešinta žinia, kad Rima Petrauskytė – Paulauskienė tapo mama. Trečiąją dukrą tėvai pavadino Adele. Rima juokiasi, kad trys jų šeimoje augančias mergaites sieja ne tik kraujo ryšys, bet ir vardai, nes visi jie prasideda raide A: Andrėja, Amėja ir Adelė.

Trečioji priežastis – gruodžio 31-ąją gimtadienį švęs Gabija, todėl „Man-go“ koncertas taps puikia proga pasveikinti ją su „uogienės diena“. Ir pagaliau ketvirtoji: scenoje grupė pasirodys ne trise, o keturiese: kol Rima dar pilnai nesustiprėjo, scenoje kelti bangas jai padės iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą atskrendanti  Viktorija.

Reklama Ikona, uždaryti