Klaipėdoje išskleista ypatingai didelė valstybės vėliava

Klaipėdoje išskleista ypatingai didelė valstybės vėliava
AA

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė ypatingai ir originaliai paminėjo kovo 11-ąją. Rinktinės savanorių rankose išsiskleidė išskirtinai didelė valstybinė vėliava. 

Savo štabe rinktinė rinkosi į šventinę rikiuotę, kurios metu pagerbti ir apdovanoti 30 metų Žemaičių rinktinėje ištarnavę kariai bei civiliai darbuotojai.

Proginėse plaketėse, simboliškai išgraviruotas skaičius 30, kartu skirtas įamžinti KASP 30-ąsias įkūrimo metines. Taip pat įteikti fizinio parengtumo ženklai už puikų fizinį pasirengimą PKT kariams.

Rikiuotės metu, rinktinės vadas plk. ltn. Linas Idzelis šventinės sveikinimo kalbos metu pasveikino karius ir darbuotojus: ,,Džiaugiuosi stovėdamas ant laisvos Lietuvos žemės, ypač Klaipėdoje, kur labai dažnai pučia stiprūs vėjai. Tų permainų vėjų, mūsų seneliai, tėvai laukė ilgus metus, nesusitaikydami, kad būsime sovietiniai piliečiai visą gyvenimą. 1993 metais apsisprendėme integruotis į vakarietišką gyvybinį aljansą NATO, kuriame šiandien ir esame, su tuo visus ir sveikinu. Švęskime laisvę."

Ikona, uždaryti