Kovo 11-ąją Klaipėdoje kviečia sutikti prie šaškių ir šachmatų lentų

Kovo 11-ąją Klaipėdoje kviečia sutikti prie šaškių ir šachmatų lentų
AA

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją - Klaipėdos sportininkų namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 24) vyks žmonių, turinčių negalią, šachmatų ir šaškių turnyras dėl Sportininkų namų taurės.

Turnyro organizatoriai - Klaipėdos sportininkų namai ir BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla - ragina dalyvius aktyviau registruotis ir pakovoti dėl medalių, taurių bei prizų.

Šaškių turnyre dalyvių užsiregistravo pakankamas kiekis, tad kviečia būti aktyvesniems šachmatų atstovams.

 

Kviečiami dalyviai iš įvairių Lietuvos kampelių.

Turnyre kviečiami dalyvauti ne jaunesni kaip 16 metų amžiaus šachmatų ir šaškių sporto entuziastai.

Turnyro dalyviai registruojami el. paštu renginiai@klaipedoslam.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę, rungtį (šachmatai / šaškės), miestą, amžių, atstovaujamą klubą, įstaigą ar organizaciją.

Varžybų kovo 11 dieną (šeštadienį) pradžia - 11 val. Dalyviai renkasi nuo 10.30 val.

Dalyvavimas turnyre - nemokamas.

Medaliais, diplomais ir prizais bus apdovanojami 1-3 vietas asmeninėje įskaitoje užėmę tiek šaškių, tiek šachmatų atstovai.

 

Šio tradicija tapusio turnyro naujovė ta, kad šiemet bus kovojama ir komandinėje įskaitoje dėl Klaipėdos sportininkų namų-muziejaus įsteigtų taurių - bus apdovanoti tiek šaškių, tiek šachmatų geriausių komandų žaidėjai pirmos vietos taurėmis.

Bus sumuojami vieno klubo, įstaigos ar organizacijos trijų geriausius rezultatus pasiekusių dalyvių taškai, siekiant nustatyti komandą nugalėtoją. Komandinėje įskaitoje gali dalyvauti ir nevisos sudėties komandos, bet ne mažiau kaip 2 atstovai.

Taip pat geriausieji bus apdovanoti turnyro partnerių - Klaipėdos baseino ir "Biofarmacijos" dovanomis.

Turnyro teisėjai: Mindaugas Triušys (šachmatai), Ilona Minevičiūtė (šaškės).

Reklama Ikona, uždaryti