Klaipėdos Senojo turgaus halėje startavo naujiena

Klaipėdos Senojo turgaus halėje startavo naujiena
AA

„Klaipėdos Senasis turgus“ klaipėdiečiams pristato naujieną – sendaikčių turgų. „Senamiesčio Sendaikčių Turgus“ vyks kiekvieną sekmadienį, Senojo turgaus halėje.

sendaikčių turgus

Tokiame turguje dalyviai prekiauja sendaikčiais, vintažu, numizmatika, antikvaru, porceliano dirbiniais, knygomis, bonistika ir visokiais kolekciniais dalykais.

sendaikčių turgus

Praėjusį sekmadienį startavęs sendaikčių turgelis jau sulaukė nemažo susidomėjimo. Užsukę klaipėdiečiai ir miesto svečiai, labai džiaugėsi, kad toks turgelis vyksta pačiame senamiestyje.

„Su šeima ėjome pasižiūrėti, vakar įžiebtos Klaipėdos eglės ir tuo pačiu nusprendėme užsukti į „Senamiesčio Sendaikčių turgų“. Labai nustebome dalyvių ir lankytojų gausa. Pamatėme įdomių antikvaro dirbinių, pabendravome su kolekcionieriais. Žmona nusipirko porceliano lėkščių rinkinį, o aš sau – keletą retesnių monetų", – pasakojo lankytojas Juozas.

sendaikčių turgus

Kolekcionieriai labai patenkinti, kad toks renginys vyksta, nes šaltuoju sezonu, tokių susibūrimų būna labai mažai. Daugelis dalyvių kolekcionuoja įvairius daiktus, keliauja po visą pasaulį, perka, mainosi tarpusavyje ir sukaupia didžiules kolekcijas. Dauguma iš jų domisi senąją Lietuvos, ir ypač Klaipėdos krašto istorija. Patys yra, ne  kartą, surengę savo kolekcijos parodą.

„Pastebėjome, kad šaltuoju sezonu Klaipėdoje, tokių renginių nevyksta. Sekmadieniais, Senojo turgaus halėje, turime daugiau laisvos vietos, todėl nusprendėme visus kolekcionierius suburti po vienu stogu. Startavome praėjusį sekmadienį ir iškart susilaukėme nemažo susidomėjimo, lankytojų nestigo visą dieną. Viso buvo užimta iki 20-ties stalų, bet po sekmadienio, norą dalyvauti sekančiame turgelyje, pareiškė dar daugiau dalyvių. Tikėtina, kad sekančiam turgeliui turėsime virš 30-ties stalų. Toks turgelis, ne tik puiki proga užsukti ir pabendrauti su kolekcionieriais, bet įsigyti ką nors reto, ar įdomaus. Gal čia, kaip tik, rasite tobuląKalėdinę dovaną sau, ar savo artimui!“, – savo įžvalgomis dalijosi renginio organizatoriai.

„Senamiesčio Sendaikčių Turgus“ vyks kiekvieną sekmadienį (išskyrus šventines dienas – gruodžio 24 d. ir gruodžio 31 d.), iki pat pavasario. Lankytojai laukiami nuo 7 val. iki 16 val., Klaipėdos Senojo turgaus halėje, Turgaus aikštė 5, Klaipėda.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti Facebook puslapiuose „Miesto Bagažinių Turgus“ ir „Klaipėdos Senasis Turgus“.