Klaipėdos Pempininkų bibliotekoje nemokamas renginys kurs Kalėdinę nuotaiką

Klaipėdos Pempininkų bibliotekoje nemokamas renginys kurs Kalėdinę nuotaiką
AA

Gruodžio 3 d., 13.00-15.00 val., Klaipėdos m. sav. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks renginys „Kuriame kalėdinę nuotaiką bibliotekoje kartu!“

Visus metus bibliotekos bendruomenės nariai dalyvavo akcijoje ir dovanojo nebenaudojamus nereikalingus savo papuošalus, kuriuos bibliotekininkės kruopščiai rinko, rūšiavo, naudojo edukacijose, o rankdarbių meistrė Lilija Merkelienė sukūrė unikalias kalėdines dekoracijas.
„Renginyje gaminsime kvapnius knygų skirtukus, mėgausimės šventinėmis melodijomis kartu su eterinių aliejų žinove Kristina Mikšiene“, –  džiaugiasi bibliotekininkės. Muzikuos Vesta Trapkauskaitė (fortepijonas), Livija Jurkutė (kanklės), Dalia Šiaučiukėnienė ir Jurgita Kaubrienė  (vokalas), Donatas Butkus (akordeonas), šoks „Klaipėdos zunda“ šokėjos. 
 

„Pirmąjį žiemos savaitgalį praleiskite kartu su šeima, draugais, kaimynais šiltai ir jaukiai bibliotekoje, pasisemkite idėjų, paklausykite muzikos, pasigrožėkite iš suneštų papuošalų pagamintomis šventinėmis puošmenomis, pasivaišinkite šilta kakava su zefyrais. Tai proga ir erdvė akimirkai sustoti skubriame gyvenime ir pabendrauti, pasidžiaugti buvimu kartu ar tiesiog gerai praleisti laiką su savo bendruomene“, - rašoma bibliotekos pranešime.

Renginys nemokamas. Laukia Pempininkų bibliotekoje, adresu Taikos pr. 81A.

pempininkų biblioteka

Ikona, uždaryti