Grįžti
#Laisvalaikis

„Klaipėdos jaunimo apdovanojimai“ sugrįžta: paskelbtos apdovanojimų kategorijos

„Klaipėdos jaunimo apdovanojimai“ sugrįžta: paskelbtos apdovanojimų kategorijos
Data
2020-09-15
Autorius
„Klaipėdos jaunimo apdovanojimų“ organizatoriai

Kasmetiniai „Klaipėdos jaunimo apdovanojimai“ paskelbė nominacijas. Ne vienerius metus rengiama iniciatyva vis dar yra vienas iš būdų, kai Klaipėdos jaunimo individualūs atstovai, jaunos šeimos ar jaunimo organizacijos gauna savo veiklų grįžtamąjį ryšį – pasiekimų įvertinimą. 

Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos, Klaipėdos miesto savivaldybės bei kitų bendradarbiaujančių partnerių organizuojami apdovanojimai kiekvienais metais atsiranda naujų lyderių, motyvuoto jaunimo ir dar daugiau kūrybiškų iniciatyvų ar projektų įgyvendinimo. Ši iniciatyva – tai unikali galimybė ne tik tinkamai įvertinti jaunimo nuveiktus darbus ir jų didžiules pastangas, bet ir paskatinti Klaipėdos jaunimą noriai dalyvauti, prisidedant prie vietinės visuomenės nuolatinio puoselėjimo ir tobulinimo.

Norintys pateikti kandidatus į vieną, kelias ar net visas pozicijas, pasirinkimų turi galybę – nominacijų sąrašas itin plataus spektro.

Šiais metais „Klaipėdos jaunimo apdovanojimams“ pretendentus galima siūlyti net trylikoje skirtingų nominacijų:

„Metų savanoris“,

„Metų jaunimo organizacija“,

„Metų jaunimo projektas“,

„Metų jaunimo ambasadorius“,

„Metų jaunimo partneris“,

„Metų pilietiškiausia organizacija“,

„Metų prisikėlimas“,

„Metų jaunimo lyderis“,

„Metų nugalėtojas“,

„Metų aktyviausia jauna šeima“,

„Metų jaunasis verslininkas“ ar pačių klaipėdiečių pasiūlytoje nominacijoje.

„Klaipėdos jaunimo apdovanojimų“ organizatoriai skatina atsakingai ir aktyviai teikti kandidatus kiekvienai nominacijai, užpildant šią anketą iki spalio 11 d. 23:59: https://bit.ly/3meWi4S