Klaipėdos jaunimas kviečiamas į susitikimą su Aurimu Valujavičiumi

Klaipėdos jaunimas kviečiamas į susitikimą su Aurimu Valujavičiumi
AA

Klaipėdos licėjus kartu su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ organizuoja renginį Klaipėdos miesto moksleiviams, jaunimo organizacijoms ir jaunuoliams, norintiems betarpiškai  ir atvirai pabendrauti su pačiu tikriausiu herojumi, perplaukusiu Atlanto vandenyną – Aurimu Valujavičiumi.

Susitikimo metu kvies pasikalbėti apie sėkmes ir nesėkmes siekiant savo svajonių, nenugalimą ryžtą bei ilgą ir dažnai ne itin lengvą kelią savo gyvenimo tikslo link.

Organizatoriai įsitikinę - kiekvienas turime savo gyvenimo Atlantą, kurį norime perplaukti, tačiau kartais tam pritrūksta jėgų ir užsispyrimo. Taigi, kad sužinotumėte, iš kur semtis ryžto ir jėgų, kviečia ateiti ir dalyvauti pokalbyje su Aurimu Valujavičiumi.

Primenama, kad A. Valujavičius 2022 m. gruodžio 26 – 2023 m. balandžio 26 d. (per 120 d. 14 val. ir 48 min.) specialia irkline valtimi nuplaukė ~8500 km. iš Ajamontės uosto (Ispanija) iki Majamio, taip kirsdamas Atlantą. Tai įgyvendinęs, A. Valujavičius tapo pirmuoju lietuviu, įveikusiu tokį maršrutą, bei trečiuoju žmogumi pasaulyje.

Rengio data ir laikas: rugsėjo 26 d. 12:00 val.

Renginio vieta: viešbutis „Victoria“ (S. Šimkaus g. 2, Klaipėda)

Būtina registracija:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeb6RGHp5HuYZ.../viewform

 

Ikona, uždaryti