Klaipėdos bagažinių turgaus sezonas eina į pabaigą: kviečia pasinaudoti galimybe sutaupyti

Klaipėdos bagažinių turgaus sezonas eina į pabaigą: kviečia pasinaudoti galimybe sutaupyti
AA

Šios vasaros naujove tapęs ir klaipėdiečių širdis užkariavęs „Miesto bagažinių turgus“ artėja prie sezono pabaigos, todėl šį šeštadienį, rugsėjo 24 dieną, Švyturio Arenos automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Baltijos pr. pusės) visi kviečiami pasinaudoti šiuo metu esančia galimybe ir atvykti į šurmulio nestokojantį, didžiulį bagažinių turgų.

„Orai darosi vis mažiau palankūs po atviru dangumi organizuoti tokį turgelį, todėl visko gali būti, kad tai bus paskutinis šiais metais „Miesto Bagažinių Turgus“, – teigė organizatoriai.

bagažinių turgus

Žmonės visą vasarą, šeštadieniais, vyko į turgelį norėdami ne tik įsigyti puikių daiktų, bet ir sutaupyti.

Turgelyje netrūko džiaugsmo akimirkų, kai radęs sau patinkantį daiktą ar rūbą, žmogus jį įsigydavo už neįtikėtinai žemą kainą. Mamytės taip pat negailėjo pagyrų - čia jos mielai iš kitų tėvelių įsigydavo vaikučių jau išaugtus ir nebenaudojamus žaislus ar drabužėlius. O prekeiviai pamilo turgelio komfortiškas sąlygas ir puikią infrastruktūrą.

 „Miesto bagažinių turgelis“ greitai išaugo iki turgaus. Kas savaitę didėjant jo populiarumui, organizatoriams praeitą šeštadienį teko keltis į didesnę aikštelę, vos už 150 metrų nuo senosios vietos, talpinančią net 300 prekiautojų. Taip turgelis tapo dar didesnis, siūlantis įvairovę ir milžinišką pasiūlą.

klaipėdos bagažinių turgus

Čia apsilankiusieji pripažino, kad Klaipėdai senai reikėjo tokio turgelio. Tai tapo puikia proga ne tik savo daiktams surasti naujus namus, bet ir užsidirbti.

Pardavinėjami čia ne tik įvairūs daiktai, žaislai, bet ir drabužiai, knygos ir netgi sendaikčiai.

Kaip teigia organizatoriai, prekiautojai į „Miesto bagažinių turgų“ suvažiuoja iš visos Lietuvos.

Tai ne tik puikus būdas parduoti, pirkti, skatinti tvarų vartojimą, bet ir prasiblaškyti.

Daugiau informacijos apie turgelį ir rezervaciją rasite čia.