Klaipėdoje vyks žuvies ir humoro festivalis „SILKĖ”

Klaipėdoje vyks žuvies ir humoro festivalis „SILKĖ”
AA

Žuvies ir humoro festivalis „SILKĖ” gegužės 3-5 dienomis kviečia į Klaipėdą, prie Dangės krantinių, į nepakartojamą renginį.

Šis festivalis pažymės ne tik pirmąjį tokio žanro renginį mieste, bet ir praturtins kultūrinį paveldą.

Festivalio atidarymas planuojamas 12 val, kuriame dalyvaus muzikinės grupės iš Klaipėdos, kursime linksmą atmosferą, kuri įkvėps visus dalyvius. Kviesime paskanauti rekordinį Silkės tortą.

Festivalyje „Silkė” lankytojų laukia įvairūs konkursai ir varžytuvės: „Silkutės marinavimas” arba „Silkės tortas” (silkė pataluose). Organizatoriai silkute pasirūpins, tad dalyviams lieka tik atvykti ir pademonstruoti savo ypatinguosius receptus. Dalyvių laukia prizai ir siurprizai.

Šiemet, drakono metai, tad kaip be „Drakonų valčių varžybų” Danės upėje. Organizatoriai kviečia įmones, klubus, bendruomenes, draugus ir bendraminčius burtis į komandą ir dalyvauti varžytuvėse. Smagus laikas ir grynas oras ganartuotas.

Linksmoji dalis, Raimondas Šilanskas, kviečia į anekdotų / juokelių dvikovą. Jei esi linksmas, turi gerą humoro jausmą ir nebijai karalių, kviečiame tave į varžytuves.

Renginio metu bus organizuojamos skaniausių žuvų degustacijos, kurios praturtins jūsų gastronominę patirtį, o edukacinės programos atskleis žuvų pasaulio paslaptis. Festivalio dalyviai turės galimybę dalyvauti įvairiuose pramogose ir atrakcijose. Renginio metu bus organizuojami koncertai, pramogos, atrakcionai vaikams. Vyks Danės gatvės kermošius, kuriame galėsite nusipirkti šviežios ir rūkytos žuvies, įvairių kulinarinio paveldo maisto prekių, dizainerių ir amatininkų gaminių. Jūsų lauks mažieji gatvės maisto furgonėliai, mažieji aludariai. Kviečiame palaikyti vietinį verslą ir smulkiuosius gamintojus.Tai ne tik proga praleisti laiką su šeima ir draugais, bet ir išskirtinė galimybė patirti naujų skonių ir įsimintinų įspūdžių. Todėl nepraleiskite galimybės dalyvauti Žuvies ir humoro festivalyje „SILKĖ", kur laukia šilta atmosfera, geri skoniai ir nepakartojamos emocijos.

Masinių renginių organizatorius MB „Bravo idėja”, Kęstutis Keršis kviečia registruotis konkursams ir varžytuvėms kreiptis el.p.: silkesfestivalis@gmail.com arba telefonu +370 655 72 000.

Programą ir informacija sekite organizatorių feisbuko puslapyje.

Renginio vieta: Klaipėda, Danės krantinė - Žvejo paminklas - Atgimimo aikštė. Danės gatvėje veiks miesto kermošius