Klaipėdoje vyks Knygos meno festivalis

Klaipėdoje vyks Knygos meno festivalis
AA

Klaipėdoje nuo spalio 20 d. iki lapkričio 12 d. vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) organizuojamas Knygos meno festivalis.

Antrus metus iš eilės vyksiantis festivalis į renginius kviečia tiek plačiąją visuomenę, tiek ir būsimus bei esamus dizaino, grafikos lauko profesionalus. Šiemet festivalio programą papildys paskaitos ir kūrybinės dirbtuvės, skirtos dizaineriams ir iliustruotojams, o taip pat tinklaveikos renginys, orientuotas į šios srities profesionalus. 

Knygos meno festivalis paragins iš arti susipažinti su knygos meniniu apipavidalinimu, patyrinėti knygas, kaip savotiškus meno kūrinius bei kūrybiškai praleisti laisvalaikį ir patobulinti įgūdžius šioje srityje. 

Knygos meno festivalio programą sudaro net dvi knygos meno parodos, paskaitos grafinio dizaino temomis su lektoriais iš užsienio, įvairūs pranešimai knygų temomis, bus paliesta ir dirbtinio intelekto tema. Festivalio metu taip pat planuojami knygų pristatymai, kūrybinės dirbtuvės šeimoms ir profesionalams  bei tinklaveikos renginiai.