Klaipėdoje jau baigiama statyti SEL koncerto scena: kai kurias tradicijas Egidijus Dragūnas tęs ir šiemet

Klaipėdoje jau baigiama statyti SEL koncerto scena: kai kurias tradicijas Egidijus Dragūnas tęs ir šiemet
AA

Egidijus Dragūnas – apie jau baigiamą statyti SEL koncerto sceną Klaipėdoje, tęsiamą svarbią tradiciją ir žinutę Vasaros estrados kaimynams

vasaros estrada klaipėda sel

Jau rytoj (šeštadienį, liepos 3 d.) Klaipėdos Vasaros estradoje vyks didžiausias SEL vasaros koncertas po atvirumi dangumi. Šiais metais darbai Vasaros estradoje prasidėjo dar šios savaitės pradžioje ir jau šiandien galima susidaryti įspūdį, kaip įspūdingai atrodys koncerto scena. Tokio dydžio konstrukcijas pasirodymams sau gali leisti tik grupė SEL.

vasaros estrada Klaipeda sel koncertas

„Kiekvienais metais mes stengiamės nustebinti ne tik gerbėjus, bet ir patys save. Šias metais tai padarysime taip pat, neliks nė vieno abejingo šiam reginiui. Kiekviena detalė apgalvota. Viskas daroma tam, kad tūkstantinė žiūrovų minia mėgautųsi aukščiausios kokybės, pasaulinio lygio šou reginiu“, – pasakojo Egidijus Dragūnas.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, Selas nelaužo gražios tradicijos ir į koncertą dovanojo kvietimus sunkiau gyvenantiems vaikams.

„Žinau, kad ne visi gali sau leisti apsilankyti koncertuose, todėl noriu ir vėl pradžiuginti sunkiau gyvenantį jaunimą. Tikiuosi, kad akimirkas iš renginio jie prisimins ilgai. Tikiu, kad tokie dalykai juos paskatins siekti savo svajonių visomis jėgomis“ – sakė ne vieną labdaringą projektą įgyvendinęs Selas.

Kaip jau buvo skelbiama anksčiau, drauge su grupe SEL scenoje pasirodys ir dainininkas Soliaris. Jėgas vėl suvienyję atlikėjai neseniai išleido net du hitais tapusius kūrinius „Tik Tok“ bei „Skrendu“, kuriuos gyvai išgirs Klaipėdoje susirinkusi publika.

E. Dragūnas skaičiuoja, kad koncerte dalyvaus daugiau nei 15 tūkstančių žiūrovų, todėl visiems rekomenduojama atvykti kuo anksciau, kad nesusidarytų spūstys ir į koncertą visi patektu laiku. Žmonės į Vasaros estradą bus įleidžiami nuo 17 val. Taip pat siūloma nevykti nuosavais automobiliais, naudotis pavežėjų paslaugomis, viešuoju transportu ar nuomotis paspirtukus, nes renginio vietoje automobilių vietų statymui yra labai mažai. Taip pat į koncertą prašoma nepamiršti apsauginių veido kaukių ir jas devėti dėl savo bei aplinkinių saugumo.

„Kad mūsų šou paliktų maksimalų įspūdį, pasirodymą pradėsime temstant – į sceną lipsime apie 22 valandą. Iš anksto atsiprašome aplinkinių gyventojų, jei jūs girdėsite muziką, kviečiu tuo pasimėgauti visus“, – sakė grupės lyderis Egidijus Dragūnas.

 

Ikona, uždaryti