Klaipėdoje įvyks naktinio gyvenimo legenda - 20-asis piratų vakarėlis kelte "Nida"

Klaipėdoje įvyks naktinio gyvenimo legenda - 20-asis piratų vakarėlis kelte "Nida"
AA

Liepos 15 dieną, šeštadienį, vyks vienintelis toks Lietuvoje, kasmetines tradicijas puoselėjantis, jau 20-asis elektroninės muzikos vakarėlis ant vandens - „Grand piratų keltas".

„Legendinis „Piratų laivo" vakarėlis šiemet švenčia savo 20-ąjį jubiliejų, todėl specialiai šiai dienai ruošia naujojo kelto „Nida”erdvę. Nuo laivo „Mecklenburg” iki autentiško kelto „Kintai” - dvidešimtmetė „Piratų laivo” istorija yra mačiusi ir meilės pradžią ir sutuoktuves, yra padėjusi sukurti ne vieną laimingą piratišką šeimą", - pasakoja organizatoriai.

Jubiliejinio vakarėlio metu linksmins ypatingasis svečias - Kastis Torrau, taip pat muzikos garsais džiugins didžėjai Sun, Driule XL ir Leelu.

„Nuo senų laikų tikrieji piratai visada pasiruošę veiksmui ir vakarėliams. Patys tikriausi ir ištikimiausi, seni ir nauji, iš viso pasaulio suvažiuoja į piratišką vienos nakties išvyką į Kuršių marias, kur pagaliau išgyvens tikrąją piratų nuotykio dvasią.

Norėdami patirti, ką reiškia šis tradicija tapęs „Piratų laivas” žmonės planuojasi savo darbus, atostogas, o dažnas į uostamiestį grįš ir iš užsienio. Didžiąją naktinėtojų dalį kasmet sudaro tie patys žmonės, kuriuos vienija meilė kokybiškai muzikai", - pasakoja organizatoriai.

Bilietu į jubiliejinį „Grand piratų keltą" patariama pasirūpinti iš anksto internetu - https://kakava.lt/renginys/grand-piratu-keltas-20-metu-nuotykiu/6325/10628

Paskutinę minutę apsisprendę galės įsigyti bileitą prie pat denio.

poiratų laivas

Ikona, uždaryti