Klaipėdoje atidaroma interaktyvi vasaros skaitykla

Klaipėdoje atidaroma interaktyvi vasaros skaitykla
AA

Daugelio klaipėdiečių ir miesto svečių pamėgta poilsio erdvė Danės krantinėje, Karlskronos aikštėje, savo ištikimus bičiulius ir naujus draugus pasitiks jau birželio 21 d. 14.00 val.

Vasaros skaityklos atidarymo šventėje gros vienintelė pasaulyje vaikų rašytojų muzikos grupė „Knygų vaikai“, kur rašytojai Benas Bėrantas, Tomas Dirgėla, Virgis Šidlauskas ir Justinas Žilinskas ne tik rašo, bet ir dainuoja.

Nuo birželio 21 d. iki rugpjūčio 12 d.  skaitykla bus atvira antradieniais–penktadieniais 11-19 val., šeštadieniais 12–18 val., sekmadienis ir pirmadienis – poilsio dienos.

 

Birželio 21 d., 17.00 val. Jūsų lauks pokalbis su žurnaliste, radijo ir televizijos laidų vedėja Živile Kropaite-Basiule ir jos knygos „Fainiausia  pasauly močiutė“ pristatymas.

Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvi vasaros skaitykla iš visų kitų išsiskiria dinamika ir gausa, visą sezoną čia vyks įvairaus formato renginiai: knygų pristatymai ir susitikimai su rašytojais, menininkais, kūrybinės dirbtuvės ir edukacijos vaikams, šachmatų žaidimai, fotografijos pamokos, pokalbiai anglų kalba, 3D ir virtualios realybės technologijų išbandymai, koncertai, apskritojo stalo diskusijos, literatūriniai performansai, dzūkų etnokultūros diena ir kiti.

Skaitykloje rasite naujausių knygų savo įdomioms ir prasmingoms atostogoms, populiariausių periodinių leidinių, belaidį internetą, stalo bei interaktyvius žaidimus. Sutiksite bendraminčių, galbūt įgysite naujų pažinčių, o karštą vasaros dieną atsigaivinsite poilsiu pavėsyje!

Šiemet Interaktyvios vasaros skaityklos moto – įkvėpk knygų magijos! Skaitysite? Dalyvausite iššūkyje „Vasara su knyga“? Gausite dovanų! Nugalėtojų lauks planšetinis kompiuteris, belaidės ausinės, mobilieji telefonai, išmaniosios apyrankės, kuprinės ir kiti prizai.

 

Dar ne visos staigmenos! Smalsiems ir besidomintiems Klaipėdos istorija, šiais jubiliejiniais 770 Klaipėdos miesto metais, siūlomas naujas žvilgsnis į pasaulį – Kultūros paveldo maršrutas-ekskursija „Gražiausios Klaipėdos senamiesčio istorijos“, orientacinis žygis „Slaptieji Klaipėdos perlai“, tęsiamas žingsnių iššūkis „Keliauk su knyga“ ir pažink Klaipėdos bibliotekas.

Visi renginiai nemokami.