Klaipėdiečiai pamėgo ypatingus šeštadienius: jų metu savo daiktais jau prekiavo beveik 2,5 tūkst. žmonių

Klaipėdiečiai pamėgo ypatingus šeštadienius: jų metu savo daiktais jau prekiavo beveik 2,5 tūkst. žmonių
AA

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai savo kalendoriuose jau įprato pasižymėti ypatingus šeštadienius, kurių metu vyksta visų pamėgtas „Miesto bagažinių turgus“.

Antrus metus iš eilės vykstantis ir populiarumo nestokojantis turgelis suburia ne tik vietinius miestiečius, bet ir pritraukia gausų būrį svečių iš visos Lietuvos bei užsienio. Žmonės čia atvyksta įsigyti arba parduoti savo nebenaudojamus daiktus, taip pat turgelyje yra ir sendaikčių, antikvariato ar kolekcinių daiktų prekiautojų.

bagažinių turgus

Susimokėję 12 Eur dalyvio mokestį „Miesto Bagažinių Turguje“ gali dalyvauti visi norintys parduoti savo asmeninius nenaudojamus daiktus, rūbus, ar avalyne. Tai puikus būdas atlaisvinti namie vietos, prikelti daiktus naujam gyvenimui ir kartu prisidėti prie tvarumo. Nors „Miesto Bagažinių Turgus“ yra didžiausias tokio tipo turgus, visoje vakarų Lietuvoje, dalyviai visas 300 vietų užpildo per 4-5 dienas.

 

„Visada registracijai skiriame dvi savaites, bet būna ir rekordų, pavyzdžiui: per 24 val. nuo dalyvių registracijos pradžios užpildėme virš 200 vietų! Toks aktyvumas parodo, kad žmonėms šis turgelis tikrai įdomus ir reikalingas. Mums skambina žmonės ir dėkoja, kad tokį turgelį organizuojame, nes visi prikaupę begales daiktų ir tai puikus būdas juos perleisti kitiems. Ypač džiaugiamės matydami, kaip vaikai, prižiūrimi suaugusių, patys prekiauja savo žaislais. Susigalvoja jiems kainas, susidėlioja daiktus, bendrauja su lankytojais. Rekomenduojame visiems sudalyvauti su savo atžalomis, nes jiems tai labai gera edukacija. – savo įžvalgomis dalinosi renginio organizatoriai.

Artėjantį šeštadienį „Miesto bagažinių turguje“  šurmuliuos ir sparčiai auganti sendaikčių, numizmatikos, vintažo, kolekcinių dalykų ir panašaus pobūdžio daiktų prekiautojų grupė.

„Kai praėjusiais metais turgelis startavo, turėjome tik kelis tokius prekiautojus, o dabar jų galima suskaičiuoti apie 30.  Žinoma, jie dažnai keičiasi, vieni išvyksta, kiti atvyksta, bet jų užimamas prekybinis plotas vis didėja. Labai smagu pasižvalgyti, o esant poreikiui ir įsigyti jų, prekiaujamais daiktas. Čia apstu nuo monetų iki gražiausių interjerų detalių, o dažnai galima rasti ir labai retų ir išskirtinių daiktų.“ – pasakojo organizatoriai.

Daugumai šios kategorijos prekiautojų atvykti prekiauti į turgelį tarsi hobis, bet yra ir tokių, kurie šiuo verslu verčiasi visą gyvenimą.

„Miesto bagažinių turgus" visada vyksta pačiame Klaipėdos centre, „Švyturio Arenos“ automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Baltijos pr. pusės).

Dalyviai įleidžiami nuo 7 val., o lankytojai nuo 10 val.

„Visada stengiamės gerinti renginio vietos infrastruktūra ir kitus patogumus. „Švyturio Arena“ noriai prisideda prie visų gerinimų ir patobulinimų. Nuo praėjusio turgelio padarėme gan didelį patobulinimą – „Švyturio Arena“, savo patalpose, lankytojams atvėrė kavinę ir vidaus tualetus. Dabar, turgelio dalyviai ir lankytojai, gali ne tik įsigyti įvairių gėrimų ir užkandžių, bet ir paragauti dienos pietų! Tikimės, kad visi įvertins šiuos patogumus ir „Miesto Bagažinių Turgus“ taps dar patrauklesnis.' - naujienomis dalijosi organizatoriai.

Daugiau apie renginį galite sužinoti čia 

miesto bagažinių turgus