Klaipėdą sudrebino SEL koncertas: 15 tūkstančių žiūrovų mėgavosi kiekviena koncerto sekunde

Klaipėdą sudrebino SEL koncertas: 15 tūkstančių žiūrovų mėgavosi kiekviena koncerto sekunde
AA

Šeštadienį į Klaipėdos Vasaros estradą plūdo tūkstančiai žmonių. Toks vaizdas kėlė daug džiaugsmo ir gerų emocijų visiems keliaujantiems į koncertą “Žinokit šis jausmas neįtikėtinas. Aš koncerte paskutinį kartą buvau daugiau nei prieš pusantrų metų ir tai, kaip jaučiuosi šiandien, sunku apsakyti. Atrodė, kad to daugiau nebe pamatysime, bet šiandien mes vėl visi čia. SEL ir vėl įrodė, kad yra grupė numeris vienas Lietuvoje”, – sakė gerbėja Monika.

see koncertas klaipėda vasaros estradų salė

Žiūrovai į koncertą rinkosi gerokai anksčiau nei buvo suplanuotas grupės SEL pasirodymas, bet jų emocijos buvo pakilios ir audringos, o joms spinduliuoti padėjo DJ Driulė XL. Publika mėgavosi nuostabiu oru, gera muzika, ir šia galimybė vėl visiems būti kartu.

koncertas sel vasaros estrada klaipeda

Grupės SEL muzikantai į sceną žengė kelios minutės po 22 valandos. Žiūrovai akimirksniu pašėlo ir rodėsi kad tai jau maksimumas, ką publika gali. Bet į sceną labai iš lėto žengiant Egidijui Dragūnui, pasigirdo tokie plojimai ir palaikymo šūksniai, kad net muziką buvo sunku girdėti. Ir kaip visada, į sceną žengęs Selas ištarė jau legenda tapusius žodžius “Aukščiau, aukščiau”, taip pradėdamas savo koncertą daina “Žąsis”.

see Klaipeda vasaros estrada

Selas koncerto metu spinduliavo nepaprasta energija, nuoširdžiomis emocijomis. Linksmai nusiteikęs į sceną pakvietė atlikėją Soliarį su kuriuo atliko dvi hitais tapusias dainas “Tik Tok” ir “Skrendu”. Pastarajai pasibaigus, publika pradėjo reikalauti pakartoti ir atlikėjai gerbėjų norą išgirdo.

Toliau sekė dar per dešimt žinomiausių grupės kūrinių – “Muzika”, “Aš laukiu lietaus”, “Nes aš tik vėjas” ir kitos dėl kurių visi ėjo iš proto. Daina “Aš žiūriu į tave pasaulį” rodos pasiekė koncerto piką, tad ir ją Selas kartojo beprotiškai gerai nusiteikusiai publikai. Po šios dainos sekė dar keli kūriniai ir viską vainikavo sunkiasvorė daina “Monako”, kurią lydėjo išskirtiniai fejerverkai. Net ir pasibaigus koncertui publika neskubėjo skirstytis, skandavo, dainavo ir linksminosi kartu.

Aukščiausio lygio garso kokybė, išskirtinės vizualizacijos, įspūdingi specialieji efektai, abejingų nepaliekantys fejerverkai, sausakimša muzikos išsiilgusių žiūrovų minia ir emocijos, kurios pasiekė maksimalią temperatūrą. Toks buvo grupės SEL koncertą Klaipėdoje. Po kurio grupė jau ruošiasi dar vienam išskirtiniam pasirodymui, kuris vyks rugsėjo 4 d., Vilniaus Kalnų parke.

“Aš labai dėkingas gerbėjams už palaikymą. Turėjome nepaprastą vakarą po tokios ilgos pertraukos. Žmonės buvo nuostabūs – visi norėjo linksmintis, džiaugtis akimirka. Tai buvo tikrai kažkas tokio ką sunku apsakyti žodžiais. Mes buvome pirmi, kurie po ilgo laiko surengė tokio dydžio koncertą. Tiesiog negaliu nieko kito pasakyti, kaip kad žiūrovams didelį ačiū ir už jų beprotišką grupės SEL vertinimą. Taip pat noriu padėkoti visai komandai kurie dirbo prie šio koncerto” - nulipęs nuo scenos sakė Egidijus Dragūnas.