Kitą savaitę Vidas Bareikis Klaipėdoje pristatys savo knygą

Kitą savaitę Vidas Bareikis Klaipėdoje pristatys savo knygą
AA

Lapkričio 16 d. 18:30 val. bibliotekos Baltojoje galerijoje vyks Vido Bareikio „VB KNYGA“ pristatymas. Vido Bareikio dienoraštį primenanti knyga aprėpia visus 37 atlikėjo metus.  Pradedant vaikystės prisiminimais, pirmaisiais muzikiniais garsais mokykloje ir baigiant sausakimšomis arenomis švenčiant savo muzikinės veiklos dešimtmetį. 

„VB knygos“ idėja gimė prieš dvejus metus, kai po gausybės gerbėjų prašymų išleisti savo natų ir tekstų rinkinį nusprendžiau, tai galų gale įgyvendinti. Pirmiausia „perbėgau“ per visą savo muzikinį dešimtmetį ir išsirinkau tas dainas kuriomis tikiu iki šiol, kurios yra tarsi mano dienoraštis ar moralinis kompasas. Taip atsirado pirmieji knygos „griaučiai”.  Tada po truputį pradėjau visą šią medžiagą apauginti dainų sukūrimo istorijomis bei kontekstu ir dar pridėjau kiekvienos iš dainų tema gimstančius patarimus ir mano paties atradimus kaip siekti sąmoningesnio ar šviesesnio gyvenimo. Dar pridėkime krūvas iliustracijų, nuotraukų, mano ranka parašytų pastebėjimų ir taip po truputį viskas išaugo į labai orginalų 200 puslapių leidinį.”- „VB knygos” kūrimo paslaptimis dalinosi knygos autorius Vidas Bareikis.

Kartu su leidykla „Baltos lankos” išleistą knygą skaitytojai jau netrukus galės rasti visoje Lietuvoje. 

Šioje knygoje skaitytojai ras ne tik intriguojančią atlikėjo autobiografiją bei gausybę paties Vido atrastų sąmoningo gyvenimo patarimų, bet ir krūvą populiariausių „žmogumi orkestru” vadinamo dainininko dainų tekstų ir natų.

vidas bareikis