Jau rytoj Klaipėdoje suskambės „Eurovizijos“ atrankos finalas

Jau rytoj Klaipėdoje suskambės „Eurovizijos“ atrankos finalas
AA

Vasario 17 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“, įvyks bene svarbiausias ir žiūrimiausias muzikinis konkursas Lietuvoje.

 

Finalinio koncerto metu, „Švyturio arenoje“, bus galimybė gyvai stebėti ne tik 10 dainų ir atlikėjų, kuriems pavyko geriausiai pasirodyti penkiose atrankose, bet ir pirmiesiems pamatyti, kas atstovaus Lietuvai didžiausiame muzikiniame konkurse pasaulyje – „Eurovizija“.

 LRT vyriausias prodiuseris Audrius Giržadas džiaugiasi, kad finalas atvyksta į areną, kur pasirodymus gyvai stebės ir tūkstantinė minia žiūrovų.

Įprastu metu, 21 val., prasidėsiančiame nacionalinės atrankos finale dėl galimybės atstovauti Lietuvą dainų konkurse Švedijoje, Malmėje, varžysis 10 dalyvių su dainomis: Aistè „Hero“, „Il Senso“ „Time“, Monika Marija „Unlove You Starting Tomorrow“, „Pluie de Comètes“ „Be careful“, „Queens of Roses“ „Walk through fire“, „Shower“ „Impossible“, Silvester Belt „Luktelk“, „The Roop“ „Simple Joy“, „VB gang“ „KABOOM!!!”, „Žalvarinis“ „Gaudė Vėjai“.

Finalinį EUROVIZIJA.LT renginį arenoje ves Gabrielė Martirosian ir Nombeko Augustė. Kaip ir pusfinalio laidose, po gyvai atliktų pasirodymų atlikėjus kalbins Nerijus Trilikauskas-x.Khen.

Kaip praneša portalas LRT.lt, tiesioginėje finalo transliacijoje netrūks ir svečių – praėjusių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Linkytė atliks pernai per visą Europą nuskambėjusią dainą „Stay“. O kol bus skaičiuojami komisijos ir žiūrovų balsai, arenoje pasirodys visiems gerai žinoma klaipėdiečių grupė „Mango“ su jau legendiniais kūriniais tapusiomis dainomis.