Ispanas Klaipėdą pamilo iš nuotraukos: dabar čia ne tik gyvena, studijuoja, bet ir tapo

Ispanas Klaipėdą pamilo iš nuotraukos: dabar čia ne tik gyvena, studijuoja, bet ir tapo
AA

Iš Pinto miestelio Ispanijoje, šalia pietinio Madrido kilęs Raulas neseniai atvyko į Klaipėdą gyventi ir studijuoti.

Erasmus studentų mainų programa pasinaudojęs vaikinas teigia, kad jau seniai svajojo atvykti į uostamiestį.

„Klaipėda yra autentiškas, turintis savo unikalų charakterį, žavus miestas. Čia gamta susipynusi su krašto istorija ir išskirtine architektūra. Kai pamačiau Klaipėdos nuotrauką „Google“ paieškos sistemoje, iškart supratau, kad noriu šiame mieste pagyventi“, - atviravo Raulas.

Raulas šiuo metu studijuoja kaip Erasmus studentas Lietuvos Verslo kolegijoje.

Turizmo srityje ateitį sieti ketinantis vaikinas mėgsta ne tik daug keliauti, bet ir savo piešiniuose įamžinti pamatytas vietoves.

Atvykęs į Klaipėdą Raulas jau spėjo nupiešti keletą ikoninių uostamiesčio akcentų.

„Kai buvau dar mažas berniukas, lankiau piešimo pamokas, tačiau vėliau atitolau nuo tapymo. Piešimas į mano gyvenimą sugrįžo netikėtai. 2010 – aisiais metais, kelionės į Angliją metu, pajutau norą kažkaip ypatingai įamžinti matomus vaizdus. Nuo to laiko visur su savimi turiu savo mažą užrašinę ir nešiojamą akvarelės rinkinuką“, - apie teptuko prisijaukinimą pasakojo Raulas.

Ispanas save laiko savamoksliu menininku. Piešimas nuramina jo protą, leidžia atsiriboti nuo išorinio pasaulio, visapusiškai atsiduoti tapymui. Vis dažniau kuria ir pasitelkdamas technologijas. Taip iš pomėgiu virtusios veiklos pavyksta ir šiek tiek užsidirbti: parduoda savo piešinius,  kuria logotipus.

Raului labai patinka Dangės krantinė, čia jis randa spalvas, architektūrą, kasdienio gyvenimo akimirkas, bei mėgsta pasimėgauti nuostabiais saulėlydžiais.

Pasak Raulo, Klaipėdos saulėlydžiai - patys gražiausi iš visų, kuriuos jam teko matyti savo gyvenime.

Kai oras pasitaisys Raulo planuose laukia Klaipėdos paplūdimių tapymas, taip pat vokiškos bei skandinaviškos architektūros įamžinimas senamiestyje.

„Labiausiai man patinka tapyti žmones jų kasdienybėje, todėl labai norėčiau nutapyti kokį amatininką, tai būtų be galo įdomu“, - pasvajojo jaunuolis.

Trisdešimt ketverių vaikinas jau yra apkeliavęs beveik visas Europos šalis, taip pat pabuvojęs Amerikoje, Egipte ir Maroke.

Be Ispanijos Raulas gyveno ir dirbo Didžiojoje Britanijoje ir Maroke, o kai susitvarkys pasaulinė pandemija, jis teigia būtinai keliausiantis į Azijos šalis.

Vaikinas nebijo eksperimentuoti, bandyti, ieškoti ne tik gražių vaizdų savo paveikslams, bet ir neatrastų skonių lietuviškoje virtuvėje.

Paklaustas ar jau paragavo tradicinių patiekalų, Raulas atskleidė, kad kol kas išmėgino tik cepelinus, kurie jam labai patiko! Vertina lietuviškus pieno produktus, bei nekantrauja paragauti šakočio.

Daugiau Raulo darbų rasite jo asmeninėje Instagram paskyroje.

Raul Instagram paskyra