Paskutiniame Klaipėdos – Europos jaunimo sostinės renginyje pasirodys Monika Liu, Jessica Shy ir Jovani

Paskutiniame Klaipėdos – Europos jaunimo sostinės renginyje pasirodys  Monika Liu, Jessica Shy ir Jovani
AA

Visus metus jaunatviškomis iniciatyvomis ir idėjomis kunkuliavęs uostamiestis, pradeda paskutines oficialias savo, kaip Europos jaunimo sostinės savaites. Gruodžio 17 d., įteikiant Klaipėdos jaunimo apdovanojimus, kartus su Monika Liu, Jessica Shy ir Jovani bus perduotas simbolinis projekto raktas 2022 m. Europos jaunimo sostinei – Tiranai (Albanija).

Nors titulą Klaipėda perleis jau netrukus, vienas svarbiausių projekto uždavinių – Klaipėdą atskleisti kaip draugišką ir atvirą jaunimui miestą, bus tęsiamas ir sekančiais metais vykdant projekto metais gimusias iniciatyvas.  

Klaipėda yra pirmasis miestas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje iškovojęs Europos jaunimo sostinės titulą. Oficialus projekto „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021” uždarymas – jau šį penktadienį, gruodžio 17 d. 18.00 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Renginyje oficialūs Klaipėdos jaunimo apdovanojimai ir įspūdingas koncertas.

Renginio ašis – jaunimo apdovanojimai

  • STEBĖKITE TIESIOGIAI "KLAIPĖDA, AŠ SU TAVIM" FACEBOOK KANALE - ČIA

 „Klaipėdos jaunimo apdovanojimai“ – tai unikali galimybė ne tik tinkamai įvertinti jaunimo nuveiktus darbus ir jų didžiules pastangas, bet ir paskatinti Klaipėdos jaunimą noriai dalyvauti, prisidedant prie vietinės visuomenės nuolatinio puoselėjimo ir tobulinimo.

Šį kartą apdovanojimai bus teikiami 13-koje skirtingų nominacijų: Metų savanoris, Metų jaunimo organizacija, Metų jaunimo projektas, Metų jaunimo ambasadorius, Metų jaunimo partneris, Metų pilietiškiausia organizacija, Metų prisikėlimas, Metų jaunimo lyderis, Metų nugalėtojas, Metų aktyviausia jauna šeima, Metų jaunasis verslininkas, Metų jaunimo verslo lyderis ir Klaipėdiečių siūloma nominacija.

Apdovanojimų metu pasirodys violončelių duetas „Voiceless“, atlikėja KARO ir šokių studija „Sfinx“.

Oficialią renginio dalį užbaigs Europos jaunimo sostinės titulo perdavimas Albanijos sostinei - Tiranai, 2022-ųjų Europos jaunimo sostinei. 

Antroji renginio dalis - įspūdingas koncertas

  • STEBĖKITE TIESIOGIAI "KLAIPĖDA, AŠ SU TAVIM" FACEBOOK KANALE - ČIA

KONCERTAS KLAIPĖDA

Po oficialiosios dalies renginio svečių lauks jaunatviškos energijos nestokojantis koncertas, kurį 20.30 val. atidarys klaipėdietės Monikos Liu pasirodymas. Unikalaus balso savininkė, ryški ir talentinga asmenybė, dainų autorė Klaipėdoje pasirodys su grupe ir atliks populiariausius kūrinius iš savo repertuaro.


Scenoje ją pakeis jaunimo tarpe šiuo metu vieni laukiamiausių atlikėjų - Jessica Shy ir didžėjus  Jovani. Prieš du metus staiga išgarsėjusi atlikėja Jessica – unikali ir kūrybinga atlikėja Lietuvos padangėse. 2019 m. pristatytas atlikėjos kūrinys „Viskas, ką turiu“ platformoje „Youtube“ sulaukė daugiau nei 3 milijonų perklausų ir atnešė dainininkei pripažinimą, kuris neblėsta ir šiandien.

Jonas Nainys – Jovani – visai nesenai pristatė pirmą su muzikos industrijos milžine „Warner Music Group“ išleistą singlą „Be Right Back“. Jį atlikėjas sukūrė ir įrašė kartu su stipria tarptautine komanda. Jauna, talentinga atlikėja Jessica Shy su gyvo garso grupe ir vienas žinomiausių elektroninės muzikos atlikėjų – Jovani, užtikrins puikią renginio atmosferą ir nepamirštamą vakarą.

BILIETAI Į KONCERTĄ.