Gyvos Klaipėdos gatvės kviečia „antivirusinio“ šiupinio su cheminiais elementais

Gyvos Klaipėdos gatvės kviečia „antivirusinio“ šiupinio su cheminiais elementais
AA

Rudeniui įsibėgėjant ir vis rečiau sutinkant miesto gyventojus lauko kavinukėse, skvereliuose, gatvėse, visus kviečiame į KKKC Meno kiemą ir Bažnyčių gatvelę, kur  kavinė „10 tiltų kiemas“ visus vaišins antivirusiniu šiupiniu, o kūrėjai kvies praleisti savaitgalį draugiškoje, pažintinėje aplinkoje.

Ne paslaptis, kad vis dažniau vakarus ir dienas leidžiame šiltuose, jaukiuose savo ar draugų namuose, traukiame iš spintų šiltesnius rūbus. Tačiau kviečiame visus miestiečius dar nepasiduoti rudens melancholijai ir užsukti spalio  8 – 9 d. į Bažnyčių gatvelę bei greta esantį Meno kiemą. Šį penktadienį nuo 18.00 iki 21.00 val. šildys tikra vinilinių plokštelių diskoteka drauge su Tadu („Diskonektai“). Gera, „antiliūdesinė“ nuotaika ir seni geri vinilo ritmai skambės ir kvies bendrauti bei susipažinti su kiemo draugais artimiau.

Šeštadienį kavinė „10 tiltų kiemas“ visus bičiulius ir jų draugus vaišins savo ruoštu rudeniniu, ir kaip jie įvardina, „antivirusiniu“ rudens šiupiniu. Tiek mažus, tiek ir didelius tikrai sudomins KTU studentų mokslinės draugijos cheminiai ir fizikiniai eksperimentai, kurie suteiks visiškai naują gamtos mokslų pažinimą ir kūrybiškai leis kiekvienam išbandyti save ir pabūti mokslininkais. Kieme juk visad vyksta įdomūs atradimai!

Šeštadienį nuo 16.00 iki 20.00 val. Muzikiniam „old school“ desertui sugrįžta vinilo įrašai ir muzika, o 20.00 val. kieme išvysime kūrybinį ir džiazuojantį tandemą – smėliu kuriančią menininkę Jurgitą Minderytę ir Saulių Šiaučiulį, pritariantį muzikiniais štrichais. Jurgita smėlio projekcijose atgaivins Klaipėdos senamiesčio skulptūras.

Mažos senamiesčio gatvelės atviros bendravimui, kūrybinėms ir bendruomeniškoms jungtims. Gyvos mūsų miesto gatvės – mažos istorijos ir patyrimai, kurie kuria prisiminimus ir emocijas. Lauksime jūsų jau nuo šiandien Bažnyčių g. Ir Meno kieme, adresu Bažnyčių g. 6.

Renginių ciklas „Gyvos gatvės“ – tai dalis tarptautinės programos URBACT, kurios tikslas yra miestų viešąsias erdves paversti bendruomenių susitikimo vietomis, išnaudoti jas bendroms veikloms, keistis idėjomis, skatinti ekologiškumą, prisidėti prie vietos verslų klestėjimo.

Ikona, uždaryti